Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl gondolom, vagy van benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl gondolom, vagy van benne valami?

Figyelt kérdés

Szóval leszögezném azt, hogy sosem voltam az online ismerkedés híve.

A "randik" zöme amikben részem volt, már kész ismerettségből alakultak, nem is igen neveztük randinak, hanem ha ott tartott a dolog, kb alapvető volt, hogy találkozunk, és elkönyveltük randinak.


Szóval felmentem szerencsétpróbálni tinderre, ahol belefutottam egy tök kedves, és értelmes lányba. Egy idősek vagyunk, szerintem az elején megvolt a kölcsönös szimpátia. Kb 3-5 üzenet után kérdezte, hogy nem-e beszélgetnénk inkább facebookon, mert neki az sokkal kényelmesebb lenne. Persze igent mondtam. (Azóta is beszélgetünk.)

Folyt a beszélgetés, érintettünk elég mély témákat, az Ő és a saját életemből is. Olyan dolgokat osztott meg velem, amit elmondása szerint senki mással. (És tényleg eléb borzasztóan hangzott.)

Teltek a napok, majd egyik nap a semmiből betolta, hogy nincs szombatra programja, ha gondolom találkozhatnánk.

Meglepődtem, de nekem már volt lebeszélt programom emiatt kénytelen voltam lemondani, amit tök korrekten fogadott. Itt azt gondoltam, hogy biztos, most ,hogy Ő felhozta a lehetőséget a találkozásra, és én elutasítottam vége mindennek, de nem. Azóta is folyamatosan keres, ha nem válaszolok neki, vagy nem írok rá, érdeklődik, ír, talál valami témát amivel újra beszélgetés alakul ki.

Volt egy üzenetem, amire azt a választ adta az elutasítás után, hogy "ahhoz előbb találkoznunk kellene, de nem célzás."


Nagyon szimpatikus a lány, tényleg kedves és aranyos. Az lenne a kérdésem felétek lányok/nők elsősorban, de persze férfiak véleménye is érdekel, hogy én gondolom túl, vagy tényleg felkérés a részéről egy randira.


Nem igen voltam ilyen helyzetben ,hogy engem hívtak volna el bárhova is. Általába én vagyok a kezdeményező fél, ezért is vagyok tanácstalan.

Nagyjából leegyszerűsítve az érdekelne, hogy Ő most randira hívott, vagy csak szimplán mert nem volt jobb programja találkozni akart, hogy elüssük az időt?


Köszönöm az értelmes válaszokat! :)

25F



2023. jan. 17. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyjából leegyszerűsítve az érdekelne, hogy Ő most randira hívott, vagy csak szimplán mert nem volt jobb programja találkozni akart, hogy elüssük az időt?"

ezernyi más dologra szánhatná az idejét ahelyett, hogy egy ismeretlennel csetelget és találkozik

szóval igen, elhívtak randira.

nincs ezzel gond, sok sikert!

2023. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon szociális analfabéta vagy kérdező. 25 évesen ennyire töketlennek lenni… tinderen az emberek randizni vannak fenn, nyilván azért hívott találkozni, mert meg akarna ismerni. Te lekoptatod, fel sem ajánlottal helyette másik alternatívát, csak várod, hogy ő szedjen fel?? Te komolyan férfinek nevezed magad ? Én már akkor hagy talál volna a fenébe, ha el hivlak randira, te visszautasitod és cserébe nem ajanlasz másik napot… Jézus.


24N

2023. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2


Tekintve ,hogy a történet hiányos nem feltétlen értem ezt a hangnemet tőled. Ajánlottam neki fel másik időpontot, de mivel mind a ketten dolgozunk, ráadásul nem is egy helyen élünk, nem olyan egyszerű olyan időpontot egyeztetni amely mind a kettőnknek megfelel. Lehet itt hápogni, és lehurrogni a másikat. És ha neked tényleg ilyen egyértelmű az, hogy tinderen az emberek randizni vannak fent, pacsi. Ebből látszik ,hogy Nő vagy, és nem más nők profilját nézed. Ajánlom, hogy nézz rá, és elgondolkozol azon, hogy miért is vannak fent ott a nők tulnyomó része.

2023. jan. 17. 19:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Azóta is folyamatosan keres, ha nem válaszolok neki, vagy nem írok rá, érdeklődik, ír, talál valami témát amivel újra beszélgetés alakul ki.


Volt egy üzenetem, amire azt a választ adta az elutasítás után, hogy "ahhoz előbb találkoznunk kellene, de nem célzás."


Tipikus az az eset, mikor férfi létedre várod, hogy elhívjanak randizni meg udvaroljanak neked.

Fel se ajánlottad utána, mikor találkozhatnátok, ha már elsőre vissza utasítottad. Már itt kellett volna a lánynak hagynia az írogatást.

Nem kölcsönös.

2023. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4

Most látom a válaszod.

Ha ajánlottál fel másik időpontot, akkor tekints el a válaszomtól.

2023. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem is azért hívott el, hogy vigyázz a macskájára amíg ő másokkal találkozik. :D
2023. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, talizni akar személyesen, randit.
2023. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

2-es vagyok


Mondjuk elég fontos lett volna említeni, hogy te is érdeklődsz iránta, nem csak ő felőled, nem de? Hogy írjunk normális választ egy kérdésre, ha csak a történet egyik felet meseled el, aztán belem állsz, hogy hogy nem talaltam ki a másik felet? :D

Igen, no vagyok, es? Azt láttam, hogy rengeteg pasi meg azért van fenn, hogy a sebeit nyalogassa szakítás után.

2023. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok a duma. Miért ne merülne fel minkét félben több nap jóízű írogatás után a találkozás. Leírásodból csak az piszkált, hogy 'node miért nem hívod el találkozni?'. Írtad, hogy nem vagy nagy online ismerkedős, ezért mondom, vannak pasik, akik 1-1 nap után hívnak randira, ezért ha túl sokat halogatod, fura, "béna" is lehet. Persze ez még oké, de ne agyald túl... ha szimpi, találkozzatok. Mi másért hívott volna ő?

És igen, ha nem érdeklődik egy nő, nem érdekled, nem akar normálisan ismerkedni. De ez a nő érdeklődik, akar ismerkedni... szal csináld.

2023. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!