Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van ertelme folytatni? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme folytatni? Nem vagyok benne biztos hogy szerelemből szeretem a párom. Nagyon szeretem de mostanaban minsig másra gondolok.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem emberileg nem tudom hogy tudnam elhagyni de becsapni se szeretnem.

2021. jan. 8. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha a párod lennék, azt mondanám, nincs.
2021. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Hosszútávú kapcsolat nem a szerelemről szól! A szerelem egy múlandó majd néha visszatérő hormonális dolog. Ha arra építenénk, akkor nem léteznének tartós párkapcsolatok.
2021. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
A szerelem nem fog megmaradni örök életetekre, átalakul mélyebb szeretetté, kötődéssé. A hűség pedig döntés kérdése. Szállhatsz virágról virágra, de mindenhol el fog múlni a lángoló szenvedély.
2021. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Azt, hogy van-e értelme, neked kell eldöntened. Vannak, akik életük végéig hajszolják azt a nagyon erős villámcsapás érzést, nem tudom lehetséges-e, hosszú idő után is azt érezni.

Saját nézőpontom az, hogy egy kapcsolat nem lineáris. Vissza lehet hozni a pezsgőbb időszakot, bár már nem ugyanolyan intenzitással. Számomra a jó kapcsolat olyan, amiben ezt meg tudják beszélni a felek, és közösen tenni érte.

A fantáziálás általában annak a jele, hogy ideje felpörgetni a dolgokat a kapcsolatban. Persze, csak ha akarod. Soha nem lesz az, hogy teljesen vak leszel másokra, csak mert van valakid. Ha épp nem izgalmas a kapcsolat, akkor előfordul, ilyenkor kell dönteni, hogy új izgalmak, meg pillangók után megy az ember, vagy dolgozik azon, amije van.

2021. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Ha nincs rád jó hatással a kapcsolat, akkor véget kell neki vetni. Úgyis találsz mást helyette, vagy egyedül is lehetsz boldog.
2021. jan. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!