Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Inkább jönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Inkább jönnétek össze egy csúnyább de kedves figyelmes hűséges odaadó nővel vagy egy szép menő gazdag viszont bunkóbb nővel?

Figyelt kérdés

2023. jan. 21. 18:22
A kérdező szavazást indított:
A csúnyábbat válsztanám mert nem a kinézet vagy a pénz számít hanem a kedvesség a szeretet és az odaadás
A szebbet válsztanám mert a külső és a pénz számít
Eggyikkel se jönnék össze
Mindkettővel összejönnék
31 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Inkább jönnék össze egy nem kifejezetten dögös de kedves figyelmes hűséges odaadó nővel, mint egy dögössel akiről úgy kell feszítő vassal leszedni a vetélytársakat!
2023. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Egyértelműen az első kéne nekem. A gondoskodás, odaadás, figyelmesség megdobogtatják a szívem. A külső csak egy üres váz, semmi több.

23F

2023. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok

Nem akarok álszent lenni, nem ronda nőre értettem hanem egy átlagos nem feltűnő csajra!


Nyilván a legtöbb férfi a dögöset választaná!

2023. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én ha férfi lennék akkor én is azt választanám.
2023. jan. 21. 18:50
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mije csúnyább mint az átlag magyar nőnek? Ha mindene, akkor kösz, de nem. Vagy a teste, vagy az arca legyen elfogadható. Hiába szép belsőleg, ha nem tudok rá nőként tekinteni.

A bunkó szépség kizárva, akkor inkább jobb egyedül.

2023. jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Csak a vonzalom számít.
2023. jan. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Az elsőt. A külső nem lényeges, a belső értékek sokkal többet nyomnak a latba egy normális kapcsolat esetén.
2023. jan. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kettessel, én is így gondolom és ez alapján az elsőt választanám.
2023. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy, hogy mit értünk "csúnyább" alatt?

Egy biztos: bunkó nő még egy numera erejéig sem kéne. Irtózok az olyanoktól.

2023. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy csak p!na legyen. Amelyik könnyebben adja magát az kéne.
2023. jan. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!