Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok mindenből kimaradt egy 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok mindenből kimaradt egy 26 éves fiú akinek még nem volt barátnője és szűz?

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 21:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
Eléggé.... Mit csináltál eddig?
2023. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
27%
Én is hasonló karakter vagyok csak én már egy prostival elvesztettem a szűzeségemet.
2023. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
26%
Ha neked nem zavart, pl karrierre koncentraltal, akkor sztem sokan megertik
2023. jan. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
16%

Nem kell csak zöldségeken élned


Kalóriablokkoló * Étvágycsökkentő * Nassolásgátoló

2023. jan. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%

Te is tudod, hogy igen!

Most mégis miért írsz ki ilyen kérdést? Hogy majd valami jól hangzó hazug bullshit-tel meggyőznek az ellenkezőjéről? Ember, én kitalálom, mi van a lelkedben: nincs olyan nap, hogy ez a dolog ne jutna eszedbe. Akartál te volna csajozni már 15 évesen is, csak nem kellettél a lányoknak. Az évek alatt visszahúzódó önbizalomhiányos lettél. Boldogtalan vagy, depresszív hangulattal. Férfiként értéktelennek érzed magad, és arra szoktál gondolni, hogy semmi értelme az életednek. Irigykedve és haraggal nézel az utcán a pártokra, tele vagy frusztrációval. Egy roncs vagy.


Szóval minek is írsz ki ilyen kérdést, amikor pontosan tudod a választ?

2023. jan. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
19%
A reggeli friss harmatos női punciszagtol nincs is jobb, azt egy prosti se adja vissza tesi
2023. jan. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Utolsó tapasztalat? Amúgy igaz lehet a kérdezőre is!
2023. jan. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
26%
Igen, én imádom a reggeli harmatos punci illatát
2023. jan. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%

Ez attól függ. Sokan 26 éves korukra már megházasodnak és el is válnak egyszer, olyanok is vannak akiknél már gyerek is van, szóval fizetheti ka gyerektartást stb.

Aztán vannak akik 26 éves korukra végigdugják a fél várost, vannak akik pedig megtalálják életük szerelmét, akivel boldogan élnek a hátralévő 40-50-60 évig.

Sok jóból, de ugyanúgy sok szar dologból is kimaradtál eddig. Minden éremnek két oldala van, szóval a jó mellett ugyanúgy ottvan a szar rész is.

2023. jan. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hát ja
2023. jan. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!