Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A modern média miatt frusztrál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A modern média miatt frusztráltak a csajok?

Figyelt kérdés

A filmek meg könyvek másról se szólnak mint hogy a csaj feltartott mutatóujjal, csípőre vágott kézzel ilyen ghetto mami stílusban kioktatja a férfiakat. A reklámokban mindig a nő az okos, aki megoldás talál a problémára. Az egész média azt sulykolja, hogy a nőnek kell a faszagyereknek lennie. A nők igyekeznek ennek megfelelni. Miközben a valóságban arra vágynának, hogy egy fickós alfahím ledominálja őket, de ezt szégyen lenne bevallaniuk...

Aztán ha alfaként bepróbálkozom náluk, hiába vágyakoznak, nem mernek igent mondani.



2023. jan. 24. 15:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
98%

"hiába vágyakoznak, nem mernek igent mondani."


Ezen besírtam :D

2023. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
98%
Nem látjátok, hogy csak provokál? :)
2023. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
96%
Ehh.. Semmit sem rühellek jobban a felszínes média analízisnél...
2023. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem ezt sulykolja a legtöbb médium... főleg a hollywoodi filmek többsége, ahol a harcos akcióhős mindig elviszi az okos és dögös főhősnőt... amúgy meg a határozottság, férfiasság a legtöbb nőnek bejön, de az erőszakosság, az "alfaság" nem mindenkinek.
2023. jan. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ágyban ledominálhat, a hétköznapokban pedig egyenlőek vagyunk.
2023. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én azért vagyok frusztrált mert hiába tanulok és dolgozom, sosem érzem azt, hogy elég jól tudok teljesíteni. Meg azért is mert olyan kevés pénzből kell megélnem, meg olyan drága lett még a legalapvetőbb élelmiszer is, hogy teljesen kilátástalan a megélhetésem (nem mellesleg másoknak is). Depressziós vagyok, az egyoldaló táplálkozás miatt hiánybetegségeim is kialakultak.

Filmeket, reklámokat nem nézek amiben a nők feltartott mutatóujjal, csípőre vágott kézzel ghetto mami stílusban kioktatják a férfiakat, nem jut el ilyesmi hozzám. De hát kinek mi.

2023. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem
2023. jan. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
90%
Itt az egyetlen, aki frusztrált, az te vagy. :D
2023. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
4%
Már megint egy provokatív troll kérdés az itenni feminista femcel femináciktól, hogy legyen mint tombolniuk hihetetlen.
2023. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!