Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy ha egy idősebb férfi nagyon fiatal lányokat választ, pedofil az ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám 46 éves és mindig fiatal lányok után megy, fiatal lányoknak udvarol. Az előző barátnője 22 éves volt és két évig voltak együtt, a mostani lány csak most fog érettségizni én 19 éves..
2023. jan. 26. 18:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
22%
Megteheti. Gazdag férfiak esetében nem ritka az ilyen.
2023. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
86%
Hivatalosan nem illik rá a fogalom, hogy pedofil, de szellemileg biztosan nem ép és kortól függetlenül minden nő jobban teszi, ha elkerüli. Nem százas az ilyen aberrált fasz
2023. jan. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
14%
#2: Persze, Brad Pitt, Leonoardo Di Caprio és Soros György is közveszélyes őrült, amiért fiatal pipit tartanak.
2023. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
89%
Újra fiatal akar lenni.
2023. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
86%

Szereti a friss húst.

Lehet ő agyilag olyan mint 25 éveseké.

2023. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
28%

Az pedofil, akinek a kislányok tetszenek. A 16-18 évesen már érett tenyészkancáknak néznek ki, nézz csak szét a közösségi médiában, a 12 évesek fotóit egy-két hivatásos megirigyelheti. Ez nem pedofilia.

Nekem fura, hogy egy ennyi idős faszinak egy vihogó tinilányra van igénye, ahogyan az is, hogy a vihogó tininek miért kell egy morgós papa? Amúgy amennyire én látom általában a tinilányok kelletik magukat az idősebb fasziknak, ez náluk kb. menőnek számít, hogy valakinek 20 évvel idősebb faszija van.

Persze ezzel nem azt mondom, hogy minden tizenéves lány ribi, mert vannak tök cukik, okosak, normálisak, csak van egy ilyen réteg.

2023. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
95%
Ez én sem értem, igaz még csak 38 vagyok. Oké, szép a szemnek egy fiatal nő, de egy 20-22 éves annyira gyereknek tűnik hogy nem tudnék rá potenciális párként tekinteni.
2023. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
60%
Golddiggerek és a párjuk megtalálják egymást, ne sajnáld tőlük.
2023. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként a lány sem okés fejben amúgy. Ha idősebb faszit választ. pont összeillenek :D
2023. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
25%

TANULJÁTOK MÁR MEG!


Betöltött 14.-től törvényes a szex.


Minek pedofiloztok össze - vissza?


A kérdésre meg a válasz: Az az oka, hogy egészséges FÉRFI.

2023. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!