Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha idősebb nők keresnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha idősebb nők keresnek fiatal fiukat szexre az miért nem vált ki olyan felhördülést, mintha idősebb pasik keresnek fiatal lányokat?

Figyelt kérdés
2016. nov. 9. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Mert a pasiknál "menő" ha idősebb csajt dugnak még a nőknél elkeseredésként van beállítva. Nos én mindkettőt pedifilnak mondanám de mindegy. A fiatalabbakat meg apa,anya komplexusosnak.
2016. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert ők "MILFEK" és megtehetik. -.-"
2016. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hááát nem tom én nekem az volt jo az idősebb nőkkel, hogy nem kellett őket annyira sajnálni, meg himestojásként bánni velük szex közben...
2016. nov. 9. 19:16
 4/12 A kérdező kommentje:
a felállásokat ugy kell érteni, hogy 40+os VS 20on éves.
2016. nov. 9. 19:18
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Az általában felhördülést vált ki ha nő keres pasit szexre. Az meg egyértelműen ha idősebb nő keres fiatalabb pasit szexre.

Bár meggyőződésem,hogy nagyon nem kell keresgélnie, valahogy a fiatalabb pasik nagyon vevők az idősebb/inkább érett nőkre!

2016. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: szerintem mindkettő elég necces hírétékű
2016. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezőkém életedben nővel nem voltal azért írsz baromságokat.

Méghogy a fiatal csajokra vigyázni kell szex közben...Jesszus de kretén vagy.

2016. nov. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
anyádra se kellett vigyázni
2016. nov. 9. 19:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Apád se volt kutya az ágyban! Legalább ferfi nem ugy mint a szuz, toketlen fiacskája!
2016. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
na itt van már a megmondóember, aki élvezi, hogy okosabbnak tünhet valakinél...mindegy kinél, csak jobbnak érezhesse magát...elég gáz
2016. nov. 9. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!