Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznatok 10 ével idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznatok 10 ével idősebb nővel akor is ha még eddig csak fiatalabb lányokal volt komoly kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

25 éves apuka vagyok van egy pár éves gyermekem


Eddig szinte csak fiatalabbakal volt dolgom de már kinottem a 18 alatti, körüli lányokat

(csak 2 volt de sokáig, köztük anyuci is ) mielőtt szidnatok O hagyott ott 😀



Már inkább stabilitásra vágyom gyermekemnek is ez tenne jót


Amúgy meg valahogy most olyan könnyű ismerkednem ezzel a 30 koruli korosztályal annyi ilyen magányos nő van többel is beszélgetek.

Most játszok a gondolattal milyen lenne.

talira elmegyek remélem nem leszek atol zavarban hogy most nem én vagyok az idősebb. De nehéz lesz megszokni fordított felállás

De valami másra vágyom az életben már.



2021. aug. 18. 07:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%

Nem.


Bár itt a GYK-n a nemleges válaszért mindenki le lesz pontozva (haja, azt csak a nő kérheti ki magának, hogy az ő döntése, hogy kivel felkszik le, de ha egy férfi közli, hogy neki X típusú nő nem kell, akkor mocsok. Fordítva meg "nehogymár kötelező legyen olyannal lefeküdnöm, aki nem vonzó" duma jön).

2021. aug. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Vonzónak nem mondom hogy nem vonzok szexuálisan voltam már idősebbel

Semmi gond nincs meg izgató is.


Csak hosszú távú kapcsolatban vagyok tapasztalatlan velük de még korombelivel se csak fiatalabbakal

Mert velük jobban kijöttem csak mostmár enis idősebb erettebb vagyok

2021. aug. 18. 07:44
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyannal rabdizz, aki tetszik és a gyerekkel is kijön. Ha 30 éves, akkor vele. 20 évesnek kicsit meredek a gyerek.
2021. aug. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jó én ötletem volt hidd el mindenki utál is miatta de legalább a gyerkőc szeret
2021. aug. 18. 07:53
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha bejön az idősebb, ne törődj a korával.


A férjem 4 évvel fiatalabb nálam, fel sem merült gondként nála sem. Gyerekünk is van.

2021. aug. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Írj nekem, nem vagyok 10 évvel idősebb, jól nézek ki, nekem is van gyerekem.
2021. aug. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

"Írj nekem, nem vagyok 10 évvel idősebb, jól nézek ki, nekem is van gyerekem."


Ha jól nézel ki, és nincs veled semmi probléma, akor nem itt kell "írj nekem" kuncsorognod látatlanban, fogalmad sincs milyen pasinak, hogy írjon már neked :P


(Btw, miért nem te írsz neki?)

2021. aug. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Most miért ne lehetne beszélgetni jó tényleg fura így látatlanba de most ha beszélget az ember abol nem lehet baj akár itt is vagy máshol.
2021. aug. 18. 09:56
 9/19 anonim ***** válasza:
35%
Nőként randiznék 10 évvel fiatalabb pasival.
2021. aug. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon nem tudok semmit elképzelni 10évvel idősebb nővel
2021. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!