Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt komolyan gondolják, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt komolyan gondolják, vagy inkább csak fantázia?

Figyelt kérdés
Súlyosan elhízottként elég nehéz a társkeresés, hiába próbálkoztam már tinderen és személyesen is. Itt az oldalon olvastam a feabie.com-ról, így hát regisztráltam. Elkezdtem beszélgetni lányokkal, és némelyik elég hamar rátért arra, hogy nem akarok-e még hízni? Leírtam nekik, hogy már így is alig tudok mozogni, nem tudok rendesen mosakodni, sem az alapvető dolgokat elvégezni segítség nélkül. Erre csak annyit reagált az egyik, hogy az nem baj, őt nem zavarja. Ezeket tényleg komolyan gondolják, hogy híznom kéne még, hogy az ágyból se tudjak kimászni, vagy csak fantázia? Milyen kapcsolat lenne az ilyen?
2023. jan. 29. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Miért hàny kg vagy?
2023. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Vannak ilyen emberek, akik ettől érzik magukat fontosnak hogy gondoskodhatnak eltarthatnak gondozhatnak valakit. Elég beteges dolog, plane h emellé még fel is hízlalják az alanyt.
2023. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem kapcsolatot akarnak, csak kiélni a fétisület. Lehet, hogy egy alkalommal, lehet, hogy több, de te csak eszköz vagy ebben.
2023. jan. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Beteg az agyuk
2023. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1: Nem tudom sajnos. Legutóbbi mérlegem 180 kilóig mért, de az majdnem egy éve már nem bírt engem. Azóta nem mert újat venni.


Nem lehet, hogy ez náluk csak fantázia? Most egy olyan lánnyal beszélgetek, akit álmodni sem mertem volna magam mellé, és nagyon jól kijövünk levelezés terén. Ez az egy dolog az, ami elrettentett. Már ha nem kamuprofil, bár nem tűnik annak.

2023. jan. 29. 22:07
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem a kérdéshez tartozik, de nem akarsz lefogyni?
2023. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#5: Honnan tudjuk? Sok nő használja úgy a hagyományos társkeresőt, hogy csak beszélgetni, meg egy kis fantáziàlás. Gondolom, ott is ugyanez megy. Az fix, hogy ezért én nem kezdenék hízókúrába. Majd kapsz egy faja agyvérzést, aztán tényleg nem fogod tudni a se.gged se kitörölni. A csaj meg éli világát és levelet mással.
2023. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Végtelen százalék, hogy ez csak egy troll, szórakozik veled.
2023. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Már megint a feeder fétises!
2023. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%

Vannak ilyen beteg fétisek.

Ha kicsit nyitottabb szemmel jársz, megláthatod, hogy nagyon sok "furcsa" (jó, mondjuk ki: nem ritkán beteges) vágy és fétis létezik. Vannak, akik abban látnak szexuális kielégülést, hogy egymásra hugyoznak. (És még vannak durvábbak is.) Vannak, akik abban, ha fizikai fájdalmat okoznak egymásnak (vagy egyik a másiknak). És igen, olyanok is vannak, akik az elhízásra gerjednek. És közülük sokan itt nem állnak meg, hízlalni akarják a másikat. Aminek letöbbször nem túl felemelő a kimenetele, de ez már más kérdés.

2023. jan. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!