Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magukat csúnyának tartó és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magukat csúnyának tartó és nőknél sikertelen férfiak, ti amikor egy hozzátok hasonló pasit szép nővel láttok, nem gondoljátok, hogy ez nektek is összejöhetne?

Figyelt kérdés
Egy ilyen szituáció nem szokott titeket némileg optimistává tenni és reménnyel feltölteni? Mert aki nyitott szemmel jár-kel az utcán, az láthat sok ilyen párt: és ez esetleg szolgáltathat némi kis "egotuningot" a kevésbé jóképű pasik számára. Nálatok ez nincs így?

2017. júl. 23. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Sosem láttam a 26 évem alatt csúnya pasit szép nővel, a hétköznapi életben. Lehet van a milliárdosok körében ilyen, de az egy szűk réteg és az sem szerelem, hanem érdek kapcsolat.
2017. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem bármi összejöhet. Nem tartom magam se szèpnek se csúnyának. Ezen nem is szoktam gondolkodni ha meglátok egy szèp csajt ès lehetősègem adódik megismerni. Sok kalandon tul vagyok :D
2017. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csúnyának tartom magam. De tudom hogy meg csinálom, mert nincs olyan ami megállíthatna. Ha valami nincs meg, azt kompenzálni kell. Mondjuk inteligencia szinttel. Vagy ilyesmivel. Egy ember bármit meg tehet, ha tisztán hisz a céljában, és van elég ereje hozzá.
2017. júl. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már nem, de korábban se volt jellemző, hogy ettől optimistábbnak láttam volna a helyzetem. Lottóötösről is hallani néha a Kossuth-rádióban, de nem ez az általános.
2017. júl. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még nem láttam ronda embert mint én, nővel.

De mégha előfordulna ilyen, valószínűleg jó beszélőkéje van. Ami szintén nem adna önbizalmat, mert én nem tudok kommunikálni a nőkkel.


Másrészt engem demotivál mások sikere.

2017. júl. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kövér, szemüveges, sztereotipikus kocka vagyok kecskeszakállal, aki ha lefogyna, annyival nézne ki jobban, hogy egy 16 éves izomtalan kölyöknek tűnne. Soha a büdös életben nem láttam még ilyen srácot szép nővel, legfeljebb nála is csúnyább, nála is kövérebb, rendszerint igénytelen társsal. Feltételezem, létezik ennek az ellentéte is a világ valamely szegletén a nagy számok törvényének értelmében, de az a mondjuk tízezerből egy olyan dumával rendelkezik, hogy még engem is megfektetne. Na, én nem ilyen vagyok, mert nálam a fenti külső mellé a szintén sztereotipikus jófiús attitűd is csatlakozik.
2017. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!