Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoljak erről? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak erről? Mit gondoljak magamról? Rossz ez vagy jó? A többi lent:

Figyelt kérdés
Többgyerekes többéves házasságban élek, fáradtak vagyunk. Mennek a hétköznapok, és kevés a pozitív, egymásra jutó idő, energia, figyelem. Valaki a munkahelyemen, elkezdett egy picit figyelni rám. Néha ír pár sort, iszunk együtt egy kávét, beszélgetünk, van valami oda vissza kedvesség, ami felvillanyoz. Nem tudom megállapítani, hogy flört e, vagy sima barátkozás, de a fantáziám iszonyatosan beindult tőle. Az önértékelésem végre hatalmasat ugrott, a nőiességem, amire így jöttem rá, hogy már milyen régóta alszik, felébredt. Magabiztosabb vagyok, jó a kedvem, jobban adok magamra, a külsőmre. Fantáziálok. Ugyanakkor eléggé meg is ijeszt. Mire lennék képes? Képes lennék valamire? Ha csak fantázia az egész azt nem bánom, mert mintha minden jobb lenne tőle itthon is. De ha nem csak az, ha több. Ha flört és fokozatosan további lépések jönnének képes lennék ellenállni, vagy képes lennék megtenni? Tapasztaltabbak véleménye? Most még a házasságomra is jó, jobb hatással van egyelőre. Mit gondoltok?

2015. dec. 17. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom akkor flört. Egyet ne gondolj, hogy az, hogy ellent tudsz-e állni, az valami véletlenen múlik. NEM. Az a te tudatos döntéseden múlik, amit nem akkor, a holdfényes éjjelen, mikor hazasétáltok ketten a céges buliból kell eldöntened, hanem most.

És gyakorlatban ez úgy néz ki, legalábbis nálam, hogy ezzel az emberrel kerülök minden olyan helyzetet, amikor történhetne valami, mert így könnyű ellenállni, ha bele se megyek a holdfénybe kettesbe sétálásban.

érted ugye?

Tapasztalatom van, fél éve, óriási szerelem, oda-vissza. Ő élettársi kapcsolatban, vannak így-úgy gyerekek, én házasságban saját gyerekekkel.

Totál lefeszítjük, nem keressük egymást, se FB, se telefon, se semmi, csak ha muszáj találkozunk, és reménykedünk, hogy majdcsak elmúlik.

Ezt tesszük.


Van aki meg erre azt mondja, hogy hülyeség, és ha két ember így szereti egymást, miért nincsen együtt.


Nem vagyunk egyformák.

2015. dec. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnéd, hogy több legyen, akkor tartsd ezen a szinten. Egyszerűen ennyit adsz, ennyit tudsz adni magadból, barátságot, kedvességet, jó hangulatot. Minden energiát amivel feltölt ez a barátság/fantázia próbáld a saját és a családod javára fordítani - Vagyis hogy ne őrlődj azon hogy ez most mi, meg mire lennél képes, stb. Határozd el hogy eddig mész el, amíg csak jókedv és önbizalom származik belőle. Addig se menj el hogy esetleg félreértés vagy féltékenység lehetne belőle. - ha feltöltődve jókedvvel mész haza munka után, akkor a családoddal is kedvesebb és türelmesebb vagy,és így mindenki boldogabb kicsit:)

elhatározás kérdése minden.

2015. dec. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán azt az energiát amit a másik pasira fordítasz a férjedre fordítanád de gondolom az túl fárasztó és unalmas lenne.Miért van az hogy ha egy házasság hullámvölgybe kerül akkor kifelé kell kacsigatni?Minden viszony így kezdődik csak kérdés ellen tudsz e állni.Az első válaszoló jól leírta ezt.Minden rajtad múlik.A másiknak vannak gyerekei mert ha nem még jó hogy többet "törődik" veled mivel több időt töltötök együtt egy helyen dolgoztok és nem kell gyerekeket nevelni,ha meg nem akkor koncentráljon a sajátjára.Lát egy boldogtalan nőt akit könnyen az ágyába csalhat egy kis vigasztalásra.De ne legyen igazam.
2015. dec. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Semmi energibefektetésről, semmi plussz időről nem volt szó! Annyi történt, hogy valaki kedvesen és figyelmesen szólt hozzám, ennyi- és meglepődtem ennek a hatásán, hogy mennyire jól esik, és milyen óriási hatással van rá. Ebből a szemszögből láttam rá az életemre, ahol ez nincsen. Egyrészt a jelenlegi fárasztó, sűrű hétköznapok, a sok év, megszokás és a férjem nem igazán kedves természete miatt. A házasságba energiát fektetni- ahhoz két fél kell, és honnan tudod, hogy nem fetettem, fektetek bele energiát.
2015. dec. 18. 07:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Onnan tudom, mert akkor nem ide írogatnál, és nem lenne probléma.


Több gyereked van, hűséget esküdtél, meg kitartasz jóban-rosszban. Vagy ez már nem rémlik.


Ha meg szar a házasságod, válj el! De ne alázd meg a másikat, ilyen gerinctelen módon.

2015. dec. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na persze gondolom a másik pasi sem lenne ilyen kedves és megértő ha a férjed helyében lenne és nap mint nap helyt kellenne állnia egy megfáradt házasságban.Én elhiszem hogy jólesik de azért nem kellenne átlépni egy határt mert bármikor bármi megtörténhet hiába nem akarod megcsalni a férjed.Ne hogy átess a ló túloldalára.
2015. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*Nehogy
2015. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy írta egy előttem szóló ha ez a srác lenne a férjed helyében és a férjed az övében most a férjed iránt éreznél így. Nem éri meg egy családot elcseszni azért mert jól esik a flört egy olyantól akitől semmilyen elvárásod nincs csak bókol a munkahelyeden! Ha rájöttél, hogy ez hiányzik mond meg a férjednek ,hogy javítanotok kéne (legalább erre akkor jó volt, hogy megvilágosodtál) és vele élesszétek újra a tüzet.
2015. dec. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán megkellenne mondani a pasasnak hogy majd ha leélt 10 évet egy nővel plusz nevel 2-3 gyereket és dolgozik egyszerre majd akkor legyen kedve bókolgatni.Szerintem elég egyértelmű mit akar csak a vak nem látja mert ha BOLDOG lennél gondolom rá se hederítenél.Megkérdezted már a férjedet hogy ő így boldog e?
2015. dec. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!