Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek egy férfi tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek egy férfi tényleg annál vonzóbb, minél kevésbé akar megfelelni a nő igényeinek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 30. 10:21
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
egyéb, írd le
37 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem, de megint keveritek az egészséges hozzáállást a pincsikutyaként lógok a nőn mentalitással.
2023. jan. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
Nekem sajnos igen. Minél magabiztosabb, önállóbb, nem akar megfelelni senkinek, engem annál inkább vonz. Csak kapcsolatban nem működik az ilyen hozzáállás, mert aki nem képes alkalmazkodni, az legyen szingli.
2023. jan. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem az vonz, aki alapból olyan, mint amilyenek az igényeim, és nem miattam csinál dolgokat.


Pl. aki egyedül is rendet tart maga körül, nem csak mert "látom".

2023. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%
Ez így nem igaz. Meg kell felelnie, de nem parancsra vagy megalkuvásból, hanem ösztönösen, alapból, mondhatni 'önként és dalolva', szóval örömmel. És fordítva ez ne legyen elvárt.
2023. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
#3 vagy pl. ne a kedvemért tegye le a cigit, mert aztán érezteti, hogy az “adósa” vagyok, vagy sunyiban úgy is szívni fogja.
2023. jan. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
13%
Tartsátok szem előtt, hogy mindez csak akkor jön be, ha az illető jól néz ki. Ha nem néz ki jól, lehet akármilyen önálló meg magabiztos, a feje tetején is pöröghet, akkor se lesz jó.
2023. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
#6 nyilván kell vonzalom is, igen. Te se jönnél össze egy 150 kg-s, csúnya nővel, csak mert kedves.
2023. jan. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%
Csak azok, akik jóképűek.
2023. jan. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

6

Így van. Képzeld, a nők is csak olyanokkal ismerkednek párkapcsolati célból, akiket fizikailag is vonzónak találnak. Meglepő ugye, hogy csak azzal tudunk dugni, aki tetszik nekünk.

2023. jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Számomra attól, ha vannak elvei, amikhez ragaszkodik, akár velem szemben is kiállva mellettük.


De ahhoz, hogy ezt vonzónak tartsam, egyet kell értenem az értékrendjével.


Nem vágyom arra, hogy valaki szarjon az igényeimre, de tény, hogy rettenetesen lelombozó, mikor valakinek egy önálló gondolata, saját személyisége sincs, mert mindennel nekem akar megfelelni és nálam akar bevágódni.


Merjen nem egyetérteni.

2023. jan. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!