Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vsajok, ezek közül melyikre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vsajok, ezek közül melyikre mentek társkeresésnél?

Figyelt kérdés
A férfi legyen...

2023. jan. 26. 07:58
A kérdező szavazást indított:
Jóképű
Gazdag
Mindkettő, mert megérdemlem
Egyik sem, ronda és csóró pasi is jöhet nekem
15 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Első ránézésre tetszen, egy társkeresőn kép alapján választok. Ha utána beszélgetés alapján is szimpatikus mehet a randi.
2023. jan. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Ronda és csóró pasik csak kihasználni akarnak. Vagy gazdag, vagy semmilyen.
2023. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Azért a ronda-jóképű, csóró-gazdag között milliónyi átmenet van.


Nekem nem kell véglet. Én egy olyan társra(!) vágyom, aki normálisan néz ki, magára igényes, és meg tud állni a saját lábán. Ne tőlem függjön anyagilag.

Ha velem történik valami, és keresőképtelen lennék, akkor ne legyen baj, amíg megoldódik a helyzetem.

2023. jan. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gazdag, de legyen egzisztenciája. Miért? Mert nekem is van.
2023. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
De hü lye vagy! Más alternaíva eszedbe sem jutott? Hogy mondjuk szimpatikus legyen, függetlenül attól, hogy szép, jóképű-e vagy hogy mennyit keres. Mert ez az alap.
2023. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Én a kérdés alatti szavazást látva nem lepődtem meg. Állandóan minden kérdés alatt azt írtam hosszan kifejtve válaszokban hogy a nők a külsőt és az anyagiakat nézik először a belső csak utána jön és állandóan le lettem pontozva meg számon lettem kérve és meglettem hazudtolva. Ezek szerint igazam volt és a sok lepontozó megsértődött nőkből állhatott javarészt. Természetesen 2023-ban a jóképű, igényes és jó vagyonnal rendelkező pasik kelendőek legjobban a nőknek, az átlagos minimálbérét güriző pasas meg sajnos megy ki a divatból. Melósnak nem szép vékony nők valóak hanem kövér és igénytelen nők sokak szerint pedig a melósnak nem azért van nagy pocakja/sörhasa mert állandóan mindennap vedeli a sört hanem azért mert talán nincsen annyi pénze hogy személyi edzőt felbéreljen, fogyókúrás diétára és konditeremre költse a 200 000 Ft vagy jobbesetben 250 000 Ft nettó fizetését amikor infláció van, magasak az árak és még enni-innivalóra is költenie kell. EZt nem tudja a sok itteni válaszadó és a melós pasikat állandóan gyalázzák hogy edzeni kéne stb. Okés! Akkor adjatok pénzt rá ti nagyképű válaszadók mert sok esetben azok vagytok és lenézőek! Sokat köszönhettek ti az átlagos, sörhasú melósoknak ám! ;)
2023. jan. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!