Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szólnátok, ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha kiderülne a párotokról, hogy előttetek prostituáltakkal is volt?

Figyelt kérdés
Viszont ügyelt a higiéniára, illetve rendszeresen szűrik mivel véradó.

2023. jan. 31. 00:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
66%

"Szerintem sokkal korrektebb módja a szexhezjutásnak"


Hogy lenne már korrekt olyantol kerni szexet, akiről tudod, h cseppet nem kivánja az egeszet? Vagy az nem számit ugye, meg mióta vilag a vilag letezik, ősi mesterseg. Tudom, hogy kotelessegbol csinalja, kenyszerből, nem a vagy hajtja, nekem fel sem allna így. Eleg megalázó. Kell ehhez egy bazi nagy önzőseg, akinek ez csettintésre megy. Tenyleg sok ferfinak le sem esik, hol van itt a baj.

2023. jan. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
50%
Akivel csak a penz miatt fekszenek le ah már gáz
2023. jan. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
46%

Hogy lenne már korrekt olyantol kerni szexet, akiről tudod, h cseppet nem kivánja az egeszet?


:D :D :D Szerinted hányan csinálják nap mint nap... csak azt nem prostítuciónak hívják, hanem érdekkapcsolatnak. Vagy azt is elhiszed, hogy a fiatal, csinos lányok a tolyakodosó, +20 évves idősebb, szottyadt herékre nedvesednek? Ott viszont az egyik hazudik a másiknak...Bár, nem kell ennyire szélsőséges példát hozni, ennél kevesebb is megalapozza, hogy az embert ne a szíve, hanem az esze vezesse a párválasztásnál. Akkor már korrektebb, ha tiszta, hogy az egyiknek pénz kell, a másiknak meg sz.ex, és cserélnek...

2023. jan. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, ha nagyon szeretném talán adnék esélyt neki, de egyébként nem, ez van.
2023. jan. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
69%
Mennyi ilyen van amit #14 is írt. A kolleginám is együtt volt öt évig egy olyan nem is idős csak dagadt f@sszal aki mint a csaj elmondta meg se tudta dugni normálisan egyszer sem az öt év alatt viszont az ingyen lakhatás, a kocsikáztatás, a programok, nyaralás, wellness jól esett neki. A mai napig együtt lennének csak a csaj lebukott hogy félrejárt. Az ilyen nők még magukkal sem őszinték amúgy, mindig az a mese hogy ők szeretik a párjukat. Én meg higgyem is el. Valójában csak prostik akiknek nem kp-ban fizetnek a menet után hanem egyéb módokon. A legkeményebb hogy ez a csaj a múltkor nekem esett hogy milyen ember vagyok én mert hallotta xy-tól hogy én eljárok prostikhoz. Hát én erre megmondtam neki a frankót a magafajta nőkről, egy órás bőgés lett az eredmény.😁
2023. jan. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
35%
Ha tudja bizonyítani hogy volt a prostik előtt igazi barátnője. Akivel szexelt.. úgy mindegy. De ha csak pénzért kapott szexet elsőre - úgy el is köszönnék tőle örökre.
2023. jan. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
72%

Engem nem különösebben foglalkoztatna. Az én fejemben a prostizás kb egyenértékű azzal, ha valami szórakozóhelyen varrt le egy csajt egy éjszakára. Talán egy fokkal jobb, mert a prosti nem fogja remegve várni másnap, hogy akkor vajon jelentkezik-e még, a bulizós csajról meg ugye sosem lehet tudni.

De ahogy nézem, egyedül vagyok a véleményemmel.

(30/N)

2023. jan. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
70%

16-os válaszra egy óriási pirospont.

Emberek, az egész világot az érdekek irányítják. Ne legyünk már álszentek! Számomra sokkal szimpatikusabb egy prosti. A prosti nyíltan, korrekten elmondja, mit mennyiért csinál. Ő pénzt akar, a férfi szexet. Korrekt csereügylet, ami után a felek elköszönnek és élik tovább az életüket.

2023. jan. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván a férfi válaszolók szerint szimpatikus a prostizás. Valahogy miért nem csodálkozom ezen... Ha a lányod is ezt csinálná akkor is ezt mondanád?
2023. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
76%
Semmiképp sem pozitivum. Arra gondolnék, hogy van valami defektje, de mininmum egy elkényelmesedett önző ember, aki nem akar időt/energiát fektetni bármilyen jellegű kapcsolatba, csak fizetni, reszelés kész, nem kell kedveskeni, odafigyelni a részletekre, csak kapni akar. Vagy van valami fétise, szexmániás, esetleg asszociális, magának való, nem tud mit kezdeni egy nővel. Ne ne írjatok, hogy azert járnak, mert túl elfoglaltak, nincs más lehetősége szegénynek.
2023. jan. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!