Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szólnátok, ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha kiderülne a párotokról, hogy előttetek prostituáltakkal is volt?

Figyelt kérdés
Viszont ügyelt a higiéniára, illetve rendszeresen szűrik mivel véradó.

2023. jan. 31. 00:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
78%
Na meg is van a a válasz, a kulcsszavakban ott áll miért is jár prostihoz: valamilyen parafiliája van
2023. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
67%

"A parafíliák (vagy korábbi nevükön perverziók) olyan szexuális devianciák, amelyek lényege, hogy az érintett személyek egy adott társadalomban és kultúrában nemi szempontból szokatlannak tekintett élőlények, élettelen tárgyak vagy mindennapi helyzetek iránt éreznek intenzív szexuális vonzalmat."


Beteg vagy, inkább kezeltesd magad kérdező.

2023. jan. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
76%

20-as, ez a kérdés nem érdekel. Itt a lényeg: két ember kölcsönös beleegyezéssel (!) végez szexuális aktust. Mi is a baj ezzel?

Nem azt szoktátok mondani amúgy a b.zikérdésben, hogy két ember azt csinál, amit akar? Vagy hogy gan ez?

Nőt b@szni nem lehet pénzért, de pasit lehet ingyen? 😂

2023. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
23-as, engem nem tudnának kikezelni. Mióta kapcsolatban vagyok nem járok már ilyen nőkhöz, és egyébként többé-kevésbé az interneten is ki tudom élni a vonzalmaim.
2023. jan. 31. 19:47
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, 15-ös!:)
2023. jan. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
100%
Az én férjem tudja rólam, hogy prosti voltam. Nem zavarja.
2023. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!