Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak a prostituáltak maradnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a prostituáltak maradnak számomra a jövőben?

Figyelt kérdés
Sajnos be kell látnom és bele kell törődnöm abba, hogy a lányokat egyáltalán nem érdeklem. Évek óta több gátlással kell élnem nap mint nap és mára már hatással vannak a mindennapjaimra. Ennek köszönhetően sem ismerkedni, sem pedig barátkozni nem szoktam a lányokkal (beszélgetni sem tudok velük). Senkin sem látom a kölcsönös szimpátiát és bevallom őszintén pofára esni pedig nem akarok. Mindig az van a fejemben amikor meglátok egy lányt, hogy egy "magamfajta" mit is akarhat egy gyönyörű lánytól, kevés lennék én hozzá mind érzelmileg mind pedig a férfiasságom terén. Ezért gondoltam arra, hogy prostihoz mennék és hátha le tudnám győzni 1-2 gátlásomat. Persze ennek olyan következményei lennének, hogy a jövőben a normálisabb lányok emiatt nem foglalkoznának velem. Tudom, hogy nagyon fiatal vagyok de kezdek beletörődni, hogy sohasem lesz párkapcsolatom.

2022. jan. 27. 22:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/151 anonim ***** válasza:
25%
Nem, még ők sem.0
2022. jan. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/151 anonim ***** válasza:
69%
yep... És jobb, ha kigyúrod magad, ha nem akarod, hogy pár év múlva ők is visszautasítsanak a kinézeted alapján.
2022. jan. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/151 anonim ***** válasza:
61%
Hát, tán lejjebb kéne adni a külsövel szemben támasztott elvarásaidat
2022. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/151 anonim ***** válasza:
69%

nem kell ám bevallani, hogy prostinál voltál


a lányoktól sem illik megkérdezni, hogy hány egyéjszakásuk volt izmos férfiakkal

2022. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/151 anonim ***** válasza:
37%

“a lányoktól sem illik megkérdezni, hogy hány egyéjszakásuk volt izmos férfiakkal“


Irigy vagy, hogy velünk fullos férfiak ingyen és bérmentve szabad akaratukból lefekszenek, ugye?

2022. jan. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/151 anonim ***** válasza:
75%

4

A kettő teljesen más! Mig az egyik kölcsönös alapokon nyugszik, addig a prosti egy fizetős valami! Raadásul, olyan nővel, aki naponta 4-5pasical dug, ki tudja mennyo fertőzest stb szedsz ott össze. Ezek a nők kész gombatelepek!

2022. jan. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/151 anonim ***** válasza:
18%

"olyan nővel, aki naponta 4-5pasical dug, ki tudja mennyo fertőzest stb szedsz ott össze"


mármint az átlagos nőkre gondolsz?

2022. jan. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/151 anonim ***** válasza:
24%
5. Nagy dicsőség! Erre legyél a legbüszkébb még élsz. Aztán meg ne sértődj amikor úgy általánosságban büdös ribncnak tartják a nőket. Neked az a fullos, amikor valami konditerem szökevény rádmászik? Van igényszinted! :D
2022. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/151 anonim ***** válasza:
79%
Lehet egy prosti adna valamennyi önbizalmat, ideig-óráig legyőznéd a gátlásaidat mellette, de én inkább pszichológus szakembert javaslok.
2022. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/151 anonim ***** válasza:
80%

“Nagy dicsőség! Erre legyél a legbüszkébb még élsz. Aztán meg ne sértődj amikor úgy általánosságban büdös ribncnak tartják a nőket. Neked az a fullos, amikor valami konditerem szökevény rádmászik? Van igényszinted! :D”


Ki beszélt róluk? Nekem más a “fullos” kategória. Plusz van egy olyan sejtésem a frusztrált stílusodból kiindulva, hogy nemcsak az élet ezen területén nyomlak le fiatal nőként. De ne legyen igazam.

2022. jan. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!