Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, előfordul köztete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, előfordul köztetek, akinek hűséges passzív biszsx pasi lenne az ideális partner?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, lehet.
2023. febr. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
A legtöbb normális értékrendű nőnél maga a tény hogy biszex már azonnali kizáró ok.
2023. febr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Ha amúgy semmi eltérő nincs akkor lehetséges.

Van párom nem kérek ajánlatot

2023. febr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Van valami különösebb oka, hogy hetente kiírod ezt az istenverte kérdést? Mi lenne, ha spammelés helyett mondjuk visszaolvasnád az előző 10 kérdés válaszait és azokból indulnál ki?
2023. febr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

Milyen nőnek kene olyan férfi aki más férfiak sz*ros seggebe dugta valaha a farkát? Undorító állatok.

Akar meg bármit is el kaphat tőle a szerencsétlen nő.

2023. febr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%

Nálam a biszex csaj is kizárt lenne.

Tegyük fel hogy családot alapítunk, minden oke aztán egyszer kattan egyet hogy punci kell és elhagy. Elég megalázó lenne ha egy nő miatt hagyna el a barátnőm.

Kalandra oke a boszex csaj, de többre nem.

2023. febr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%

"Elég megalázó lenne ha egy nő miatt hagyna el a barátnőm."


Ha te nem tudod hogyan kell kielégíteni, akkor mit vársz

2023. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Elég ha kattan egyet, nem először fordul elő hogy ok nélkül megy el egy nő. Én voltam randin biszex csajjal, kb jobban nézte a nőket mint a pasikat
2023. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem értem, hogy ennyitől mitől lenne valaki ideális.

Mi számít passzívnak?

Az, h hűséges miért nem alap követelmény, miért a csúcs, a legjobb kategória?

Az hogy biszex, milyen pluszt ad egy tegyük fel monogám párkapcsolatba, amitől ő lenne a legideálisabb?

Egyik jelzőt se értem.

2023. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
#8 én hetero nőként nézem meg előbb a nőket, mint a palikat, sokkal szebb látvány
2023. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!