Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már, h ment működöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, h ment működött a kémia köztetek?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet h van egy srác akivel évek óta jó barátok vagyunk, de pár hónapja mond félreérthetőeket, jobban odafigyel rám mint általában és még inkább ellenzi h kifizessem a részem bármikor olyan helyre megyünk, sokszor csak úgy néz és hasonló egyebek amire arra utal h többet érez irántam..

Külsőleg pedig nem vonz. Igaz, nagyon jól elvagyunk, rengeteget beszélgetünk akár a semmiről is.. viszont fontosnak tartom egy kapcsolatban, hogy meglegyen az a vonzalom is..(gondoljatok most bármit is rólam) nálatok volt már hasonló helyzet..?


2011. aug. 2. 20:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%
Egyetlen lány se tud egy fiú személyiségébe beleszeretni, kizárólag a külsejébe. Szal ne erőltesd!
2011. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló, ezt cáfolom.

Szerintem adj magadnak időt, akár beleszerethetsz, ha meg nem, akkor nem kell erőltetni.

2011. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
első, ez nem igaz hidd el.
2011. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, van 1 srác aki nagyon jó barátom. Kedves, aranyos, jófej, jól is néz ki, de egyszerűen nem vonz engem... Okos, tényleg minden jót lehet rá mondani. De az illata sem tetszik( pedig nem büdös), nem vonz egyszerűen:(

Pedig lehet, hogy jó pár lennénk...

21l

2011. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok, és de bizony, így van, még ha ti lányok nem is tudtok róla. Engem is mindig a külsőm miatt utasítanak vissza, és az utcán se lehet látni ronda fiút szép bnővel. Sőt, egyáltalán semmilyen bnővel.
2011. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
hát azért a saját érzéseimmel csak tisztában vagyok, még ha te úgy is gondolod hogy jobban tudod...
2011. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Elhiszem, ha azt mondod, h szeretsz vkit, de biztos h van vmi a külsejében, ami megfog. Ti nők kizárólag a külsőbe tudtok beleszeretni. Nem véletlen, h sehol nem látni olyan párokat, akiknél a fiú feltűnően csúnyább lenne a lánynál.
2011. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem fogott meg a külseje, sőt, emiatt eszembe sem jutott hogy máshogy nézzek rá, aztán mégis beleszerettem... :)

én amúgy rengeteg ilyen párt látok...

szóval kedves kérdező, legyél türelmes magaddal szemben!

2011. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Egy pasival úgy jöttem össze,hogy nem mondtam,hogy fú de jó pasi. Mikor találkoztunk annyira jól elvoltunk, hogy egyszerűen megtetszett és úgy gondoltam ő a legjobb csávó.:) Teljesen átlagos volt,szőke haj kék szem,de nekem mindig a sötét hajú pasik jöttek be,vele viszont teljesen más volt.:)

De ez volt a kivétel,többi esetben hiába voltam el valakivel, nem vonzódtam később sem hozzá.:S

Külső megfog,belső megtart,jó szex hozzá láncol.

Ebben van valami.:)

2011. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Áthelyeztem egy srácot a barát zónába pont emiatt :/ nem néz ki rosszul, sportos, és totál oda lenne értem. Szóval ha egy kis eszem lenne összejönnék vele. De mégsem vonz :/
2011. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!