Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak hogy 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak hogy 28 évesen 3 diplomás férfiként is szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Egyetemen mindig jártam bulikba, tarsasagi eletet eltem. Probaltam nokkel kapcsolatba kerulni de mindig falakba utkoztem. Csoro sem vagyok, anno Erasmus programmal kulfoldon is probaltam nozni, 0 eredmennyel. 28 eves vagyok, intelligens, muvelt, az atlagtol sokkal magasabban kepzett, sportolok, zenelek. Mi lehet a baj?
2023. febr. 2. 20:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%
Belső/külső vagy mindkettő.
2023. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
34%
Kicsit tul sok idot toltesz a magolassal. Minek harom diploma?
2023. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%
Küldj fotót, aztán megmondjuk.
2023. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
18%
Milyen magas vagy?
2023. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
65%
Sok minden baj lehet. Pl. Hogy mennyire vagy érdeklődő, jó hallgatóság vagy csak saját magadat sztárolod?
2023. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
58%

Én arra tippelek ronda az arcod (ez már önmagában is elég) és ez mellé még alacsony is lehetsz. Nem megbántani akarlak, hanem szerintem ez lehet az igazság és ezt amúgy is kevesen (vagy inkább senki más) nem mondaná meg neked őszintén.


Ezek azok a dolgok, amiket nem nagyon lehet semmilyen önfejlesztéssel megjavítani. A mai világban egy izmos, igényes, jól öltözött, jómódú, ronda, alacsony ember sem feltétlen jut sikerre a nőknél az utolsó egy-két tulajdonság megléte miatt. És igen, a rondaságnak is vannak különböző fokozatai, lehet, hogy az átlagos-csúnya határán mozogsz, de ez a végeredmény szempontjából mindegy sajnos.

2023. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
68%
Csúnya vagy, rossz a kisugárzásod
2023. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
67%

Ápolatlan vagy?


Annakidején cseteltem egy többdiplomás egyetemen tanító pasival, akinek borzalmas állapotban voltak a fogai, ápolatlanul lógott az álláig érő göndör-kevés haja, mondjuk ő kövér is volt(töriszakos).


De brr. Másik pasi 2 diplomával hosszú haj, mellé kopaszodik, összefogva hordja, szintén ápolatlan fogazattal megspékelve. Ja és rosszul is öltözik mindkettő.


Egyszerűen el kell sajátítani a jó megjelenést is. Szerintem nálad ez siklott félre. Esetleg még alacsony, vékony és bátortalan vagy, aki eltűri, hogy mások ugrassák. Az ilyen srácokkal nem fekszenek le a nők. Matekszakos voltál? Ilyen srácot is ismertem, kicsi, vékony, okos. Szegényt hogy sajnáltam, majdnem le is feküdtem vele szánalomból, de aztán visszanyertem a tartásom.

2023. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
25%

8.


Kimaradt, hogy csokornyakkendős, egybeszemöldökű, kapafogú, pálcaorrú stb.

2023. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
43%
Átlagos vagy csúnya arc ma már egyből bukfenc.
2023. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!