Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az jogos, ha azon kattogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jogos, ha azon kattogok 31.5 éves férfiként, hogy azért nincs most párom fél éve, mert diplomásként átlagbért kapok, nettó 170 ezer ft-ot?

Figyelt kérdés
2016. dec. 27. 12:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Vidéken élek, 20 ezer fős város.
2016. dec. 27. 12:22
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem, azért nincs senkid, mert olyan dedós dolgokat képes vagy leírni, hogy 31 és fél éves vagy!

Mint egy ovis: "Három és fél éves vagyok, Jancsikának hívnak, és szeretem a nyuszikákat meg a csokit".


A nőknek meg férfi kell, ha gyereket akar babusgatni, akkor szül magának, és nem örökbe fogad 31 és fél évesen. Vágod?

2016. dec. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

31.5? most számolod a hónapokat, hogy mikor futsz ki az időből? vagy mi van?!

tény hogy sok sok nőnek imponál, ha van egzisztencia.

Vannak akik kimondottan ezt is keresik, és nem érdekli hogy milyen ember vagy, csak akkor ha van nagyobb egzisztenciád.

Én 26 vagyok, és félek ugyanúgy járok majd mint te, mert nincs kilátásban sem saját cégalapítás, sem nagyobb pozíció.

Ne rimánkodj sztem. ha unod a várost, cuccolj el pestre.

nagyobb város, tőbb nő, jobb melo stb. hátha bejön.

2016. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Ja, akkor ezt süsd ki, te 31.5 éves nagygyerek!


Könyvtárosi diplomámmal, mivel közalkalmazott vagyok bruttó 122 000 Ft-ot keresek! Számold ki, hogy ez mennyi nettóra!


Szóval ne sírjon itt a szád, b+ a nettó 170 ezreddel!


Nem a pénzed miatt nincs csajod, hanem mert nulla aggyal rendelkezel!

2016. dec. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem.

Inkább kattogj azon, hogy miért vagy egy felszínes, élettelen, anyagias, hisztis kisfiú!

Oké, persze, vannak olyan nők, akiket "meg lehet venni". De a világ nem csak Zimány Lindákból és Vajna Tímeákból áll. Én diplomás közalkalmazottként 80 ezer nettót kerestem (igen, ezt add össze, 82 ezret!), és mégis volt komoly kapcsolatom. Mert tudod, jobb helyeken nem ez számít. És jobb helyeken egy férfi mással is tud imponálni egy nőnek, nem csak a fizetésével.

Egyébként az is szánalmas, hogy fél év miatt itt rinyálsz.

2016. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem ezért nincsen párod ,és társad!

Szegényebbeknek is van társuk,szerencse kérdése az egész.

sok szerencsét keressed és találsz!


Egy Nőt szeretni kell!!!!

2016. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem nem jogos.


Ne kattogj rajta, inkább tanulj nyelvet vagy szerezz másik diplomát akkor majd több lesz.


Ha meg csajozni akarsz akkor ettől ne érezd magad akadályozva, mert nem a fizetésed a leggyengébb láncszem a történetben.

2016. dec. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Diavolino44 ***** válasza:
33%

Úristen milyen idió.a válaszok.

Ez szerintem teljesen normalis dolog, hogy próbálod megkeresni az okát, mi lehet a baj. En is annyi vagyok mint te s nekem meg régebb óta nincs párkapcsolatom, igaz en külföldön elek itt valóban nehéz, otthon mindig van egy-egy randim.

Amit ugy érzem, hogy hasznos lehet, az mérlegeld mi az amin tudsz változtatni, hogy sikeresebb legyél, s mi az amin nem. Pl, ez a maximum amit pénzügyileg ki tudsz hozni akkor fogadd el, ha sportolsz es odafigyelsz a stiludos öltözködésre, akkor keresd máshol a hibát. Ugy gondolom mindig van olyan terület amin tudsz javítani. En személy szerint a barátok es szociális kort bovetrnem.

2016. dec. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az első kérdésed, hogy jogos-e, hogy ezen kattogsz, szerintem igen.

A második (de ott nincs kérdés csak) válaszodra meg az a meglátásom, hogy marhaság.

Ki tudja azt, hogy te mennyi bért kapsz?

Én majd kétszer annyi idős vagyok, kicsivel több bérrel, és két éve mégis csak lett párom - pedig ő meg tudta is, hogy milyen csóró vagyok.

2016. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

biztos, hogy nem a fizetésed miatt nincs senkid

ameddig ezen fogsz kattogni nem is fog rád nézni egy nő se

2016. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!