Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell beérnem értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell beérnem értelmes diplomás emberként egy kövér, 35 év feletti nővel, ha én nem ilyen vagyok férfiként 36 évesen? A kérdés a lényeg, nem a video, az nem releváns és nem is érdekel. Csak nem mindenki 36 évesen egy telibec.rt búvárruha, mint..

Figyelt kérdés

mint azt itt gondolják


https://www.youtube.com/watch?v=ltgOXjZEvFc


https://www.youtube.com/watch?v=dBqnUvPUrI8


Ja és nem ,,csajozok" itt, azt a való életben kell. Csak érdekel a téma, mert sokat olvastam itt, hogy egy 30-as évei közepén járó férfi már csak kövér, kopasz, igénytelen alak lehet.


2020. szept. 21. 18:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/106 anonim ***** válasza:
6%
Mennyi pénzed van?
2020. szept. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/106 anonim ***** válasza:
15%
És miért hallgatsz az ide böfögő 12 éves taknyokra, meg besértődött, elsárkányosodott, ex-nejekre?
2020. szept. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/106 A kérdező kommentje:
Átlagbér, de van kis lakásom vidéki nagyvárosban. Nem vagyok hülye. És csak kérdeztem, nem itt élem az életem (mert jön a szöveg, hogy aki itt kérdez, az olyan is, amilyen...).
2020. szept. 21. 18:36
 4/106 anonim ***** válasza:
11%
Az kevés.
2020. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/106 A kérdező kommentje:

,,És miért hallgatsz az ide böfögő 12 éves taknyokra, meg besértődött, elsárkányosodott, ex-nejekre?"


Mindenkinek szívesen meghallgatom a véleményét, ha építő jellegű és értelmesen van megfogalmazva. Csak a sértegetést, provokatív degradálást nem szeretem, ami sajnos itt egyre többet van jelen.

2020. szept. 21. 18:38
 6/106 anonim ***** válasza:
83%

Több sebből is vérzel:

-nem szimpi, hogy ezekkel a videókkal nagyképűsködsz itt

-szar a stílusod: combközépig érő rövid gatya és rózsaszín póló, ez komoly?

-36 évesen diplomás férfiként átlagbért keresel, az egyrészt kevés, másrészt valamit nagyon szarul csinálsz a karrieredben

-mi az a környezet, valami tanya? Na, ne már

25/diplomás úrinő

2020. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/106 anonim ***** válasza:
85%
Miért, ki mondta, hogy érjed be annyival?
2020. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/106 A kérdező kommentje:

mi az a környezet, valami tanya?


Ez azért fájt. Én társasházban lakom, ez egy kültér. De akkor is sértő volt.

2020. szept. 21. 18:48
 9/106 A kérdező kommentje:

szar a stílusod: combközépig érő rövid gatya és rózsaszín póló, ez komoly?


Csak a video kedvéért vettem fel, hidd el soha nem venném fel utcára sem. Rózsaszínnel semmi baj, vilagos a hajszínem, kék a szemem és nekem jól áll a szín. Ja és nem vagyok meleg, nagyon nem.

2020. szept. 21. 18:50
 10/106 A kérdező kommentje:

nem szimpi, hogy ezekkel a videókkal nagyképűsködsz itt


Egyáltalán nem nagyképűsködök, de 36 évesen szerintem 10/8 de lehet 9 férfi ezt nem tudja utánam csinálni. Szóval a lényege, nem vagyok lepukkant nagypapa ahogy itt a 30-asokat minden nő emlegeti.

2020. szept. 21. 18:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!