Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Összejönnétek egy özvegy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Összejönnétek egy özvegy, gyerekes pasival?

Figyelt kérdés
Kapcsolatba lennétek egy özvegy, gyerekét egyedül nevelő pasival? Ha nem, akkor miért nem? Egy éve özvegy.
2023. febr. 4. 22:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Mert egyáltalán nem akarok gyereket, sem sajátot, sem másét. Minden tiszteletem az ilyen ferfiaké, de nem vállalnám.
2023. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Sokkal előbb, mint egy elvált, gyerekes pasival.
2023. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire tette túl magát a felesége elvesztésén.
2023. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha látom rajta, hogy túl van azon a kritikus gyászolási perióduson, vagyis nem vágja rá pl a sálamra, hogy a feleségének is hasonló volt, vagy a felesége valamit így vagy úgy szeretett.
2023. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok

Mármint félre ne értsd, nem féltékenységre értem vagy ilyesmi,

Hanem engem alapból rosszul érint, mikor valaki ennyire szenved, illetve szenvedteti saját magát, hogy mindenben az elhunyt szerettét látja.

Normálisnak tartom, hogy néha eszébe jut és a gyereke miatt kell is az elvesztett személyről beszélni, ezt nem lehet elfelejteni egy új szerelem/pár érkeztével, csak jól kell valahogy kezelni a dolgokat mindkettőnek.

2023. febr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, abszolút kezdenék vele.
2023. febr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
42%
Az özvegy sokkal jobb, mint az elvált. De azért körültekintő lennék. Nincs rosszabb, mint egy élő volt feleség. Mindig meg akarják fúrni az exférjük új kapcsolatát és erre előszeretettel használják fel a közös gyereket.
2023. febr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek miatt nem.
2023. febr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Akkor sem zavarna titeket, ha az özvegy a halott feleségere hasonlító nőkkel akarna ismerkedni? És a feleség képét is kiteszi az asztalra?
2023. febr. 5. 00:13
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
De, egyértelműen zavarna, ha kint lenne a fotó. Megértem, hogy fáj neki(k), de ez nekem sok.
2023. febr. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!