Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Összejönnétek egy özvegy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Összejönnétek egy özvegy, gyerekes pasival?

Figyelt kérdés
Kapcsolatba lennétek egy özvegy, gyerekét egyedül nevelő pasival? Ha nem, akkor miért nem? Egy éve özvegy.
2023. febr. 4. 22:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó magam igen, mert én is az vagyok, egy gyerekkel. DE! Csakis akkor, ha túl vagy az elvesztés feldolgozásán! Addig ne keresgélj, úgy sem lesz megfelelő senki! Őt nem pótolhatja más! Az, hogy hozzá hasonló legyen, pedig felejtsd el, csak jó tanács!
2023. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok gyereket az életembe, főleg nem másét nevelni, úgyhogy kizárt.
2023. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Előbb, mint elválttal, de azért így sem valószínű, pláne, ha gyerek is van. Nem akarnám, hogy a kölyök a fejemhez vágja, hogy "sosem leszek olyan jó, mint az anyja volt".

Amúgy egy éve özvegy az még elég friss. Ha régóta özvegy, akkor is azért meggondolnám, mert "betolakodónak" érezném magam, aki pótlék, hiszen, ha nem halt volna meg az előző nő, akkor én képbe sem kerültem volna.

2023. febr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!