Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Összejönnétek egy özvegy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Összejönnétek egy özvegy, gyerekes pasival?

Figyelt kérdés
Kapcsolatba lennétek egy özvegy, gyerekét egyedül nevelő pasival? Ha nem, akkor miért nem? Egy éve özvegy.
2023. febr. 4. 22:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha direkt hozzá hasonló nőt keres, akkor még nincs túl rajt.

Az hogy van kinn egy két kép nem zavarna. Az állandó összehasonlítás igen.

Ha tetszik a férfi és nem csóró, normális és 1 gyerek van akkor kezdenék vele.

Ezt sok esetben nem lehet így elődönteni...van hogy egyszerűen csak kialakul valami és kész.

N 30

2023. febr. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Hans Pötterman ***** válasza:
100%

#9

Ez esetben még ne ismerkedjen, egyértelműen nem áll még készen rá.

2023. febr. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nőknek szólt a kérdés,de ez teljesen nyilvánvaló férfiként is.
2023. febr. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon aranyosak lehetnek a kis ge cik de én sajátot sem akarok. Nincs türelmem a gyerekekhez
2023. febr. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, se saját se más gyereket nem akarom.
2023. febr. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha azert akarna velem ismerkedni, mert hasonlitok a felesegere, az nagyon nem terszene. Mert az azt jelenti hogy nincs túl rajta, hogy még talán azt se tudja elfogadni hogy ő már nincs.

Engem akarjon, szeressen, ne a felesége mását.


Megértem a fájdalmát, el se tudom képzelni milyen lehet ez, de az élet megy tovább. A halál feldolgozasának, elfogadásának vannak különböző modjai, ez egyéni. De nem lehet örökké őt keresni, ő már elment.

Vagy tud nyitni a férfi egy ujra, vagy dolgozzon még magában.


A gyerek nem zavarna, nekem is van. Bar ez esetben kérdes ő hogy állna hozzám, ha nem fogadna el még hónapok múlva se, hogy anyu "helyett" itt ez a nő, de anyut nem lehet potolni, az bizony mérgezné a kapcsolatot.

2023. febr. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha egy olyan nőt szeretne rögeszmésen mint a volt felesége akkor inkább nem kezdenék vele, hisz senki nem lehet olyan.


Szóval nem.

2023. febr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szeretnèk pótanyuka lenni.
2023. febr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze ilyen férfival. (De amúgy szimpátiát érzek minden olyan egyedülálló apuka iránt, aki nem jószántából fosztotta meg a gyereket a rendes családi élettől.)
2023. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnék össze vele, a gyerek miatt. Egyszer próbáltam egy özvegy férfivel, 2 év után elváltunk, ilyen szemét kölyköt nem láttam még, de végül sikerült neki szétmarni minket (pedig akkor már 8 éve éltek anya nélkül, nem volt friss a gyász). Nem ért annyit a pasi, csak azt a két évet sajnálom.
2023. febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!