Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem találok part 32 évesen 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok part 32 évesen 2 gyerekkel, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Hol ismerkedjek? Alapvetően átlagos vagyok, van rendes munkahelyen, főiskolai végzettségem. Nem öltözők feltűnően, de csinosan. Vékony inkább a testalkatom.
2023. febr. 5. 15:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%

Ez 32 évesen 2 gyerekkel komoly kérdés? Vagy csak valami fake, kamu?


Elég ha az embernek 1 gyereke van már akkor is felére csökken úgymond az esélye...2 gyerekkel még kevesebb az esélye.


A jól nézel ki szexre biztosan találnál, de társra már jóval nehezebb gyerekkel.

2023. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Csak nem volt meg szerencsed. Ugyanott ismerkedj, ahol eddig. Szamtalan ember talal 2-3 gyerekkel is uj part, nyilvan a legtobb embernek egy uj kapcsolat csak kettojukrol szolna es nem akar meg gyerekekkel is foglalkozni, de az egyaltalan nem reprezentativ, hogy ezen az oldalon egyontetuen senki nem akar. Itt eros tobbsegben vannak a nogyulolo szuzek, akik szimplan szeretik ekezni a noket, akik eltek mar kapcsolatban, mikozben nekik nem jut no.
2023. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
45%
Két gyermekkel? Semmit nem csinálsz rosszul hanem ezt már rosszul csináltad és itt az eredmény. Nem kárörvendésből mondom, nagyon sajnálom, de látom ahogy az emberek rohannak a szar kapcsolatokba alkalmatlan emberekkel, szülik nekik a gyereket, míg engem kritizálnak mert én egyedül vagyok inkább és gyermeket sem vállaltam . Akármikor kapok párt mégsem rohanok egyik kapcsolatból a másikba. Meg kellene tudni egy embernek állni egyedül is az életben és akkor nem rohannának egyik szar kapcsolatból a másikba. Ha meg már gyermekek is vannak az egy más történet.
2023. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Nem merem már ajánlani a társkeresőket, mert nem olyanok, mint tíz éve. De ha sok türelmed van hülyékhez, egy próbát megér.

Ezenkívül bárhol, mert sehol sincs rád írva, hogy van gyereked. Pont ugyanúgy tudsz ismerkedni, mint bárki más.

Van lehetőséged gyerekmentesen elmenni valahova? Egy randit összehozni mennyire egyszerű? Általában ezen bukik.

2023. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
10%
Megumutatod a gyerek apját. És az nem kimondottan jó külsejű. Vagyis anno nem a felszinesseg alapján keféltél , úgy van remény találnod valakit.
2023. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem se csinálsz rosszul semmit, csak nem jött össze rögtön. Két gyerek azért hátráltató tényező, az esélyeid is kisebbek, de azért vannak.

Nem egy anyukát ismerek, aki talált teljesen normális párt.

2023. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
16%
Kinek kell egy 32 éves öreg 2 gyerekes nő??? Inkább össze jönnek fiatal nővel akinek nincsen gyereke.
2023. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%
más gyerekét nem szívesen nevelném.
2023. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
57%
2 gyerek két apától gondolom.
2023. febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%

7.

Csak azok nem jönnének össze veled.😂

Kérdező, rengetegen találnak társat, sokan ugyanúgy elvált, gyerekes apukával jönnek össze.

2023. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!