Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más egyedülálló férfiak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más egyedülálló férfiak is azt tapasztalják, hogy az elvált, gyerekkel rendelkező nők is könnyebben találnak maguknak párt, mint ők?

Figyelt kérdés
A környezetemben több hasonló esetről tudok. Olyanról is, ahol a férfi nem is rendelkezett gyerekkel és úgy is bevállalta a párkapcsolatot. Ez csak számomra fura?

2022. okt. 9. 20:06
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
89%
Nem figyelgetem ezeket, màr bocsànat.
2022. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Le kell szállni a magas lóról és lesz nőd.
2022. okt. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Teljes mértékben ezt tapasztalom.
2022. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2%
Amelyik jól néz ki, szexre illetve rövid távra, arra talál.
2022. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Pont azért, mert sokan tekintik őket könnyű prédának. Csak szexre, meg csak rövid távra, persze közben előadva az ellenkezőjét. Egyrészt ezt te se tudod, hogy mit érez meg mit gondol a másik férfi, csak látod őket együtt. Másrészt sok pasi esik a saját csapdájába, és egy szép madárcsicsergős, napsütéses reggelen arra ébred, hogy fülig szerelmes.
2022. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom, nekem is van gyerekem és azóta, h az apjával nem vagyok együtt volt egy 3 éves kapcsolatom (ő elhunyt) és mostani párommal 1 éve vagyok. Egyiknek sincs gyereke, anyagilag se álltak rosszul és jól is néznek ki. Mind2 szerette/szereti lányom.

N 30

2022. okt. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Az a baj, hogy megint másokban keresik a hibát, ahelyett, hogy azzal foglalkoznál neked miért nem megy.

Lenézed őket és sajnálod tőlük? Talán azért, mert normálisak, kedvesek és nem az a világ legrémesebb dolga, hogy van-e már gyereke...

2022. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7-es: senki nem állította, hogy ne lehetnének normálisak és kedvesek. Nem nézem le őket. Lehetett volna hasonló kapcsolatom. Viszont nem szeretném más gyerekét nevelni. Azért azt hiszem, ez is egy elfogadható szempont. Gyerekmentes egyedülálló nőt pedig sokkal nehezebb találni.
2022. okt. 10. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!