Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 33 éves férfinek még randija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves férfinek még randija se volt az jobb ha beletörődik az egyedülálló életébe?

Figyelt kérdés
2023. febr. 6. 10:58
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom. A 6 os kérdezte.
2023. febr. 6. 11:22
 12/20 anonim ***** válasza:
53%

Jó vagy, itt más lehet a probléma.

Adsz magadra?

2023. febr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Magas vagyok de elhízott. Dolgozok rajta de nem könnyű. Nem a táplálkozással van probléma.
2023. febr. 6. 11:43
 14/20 anonim ***** válasza:
A randi semmi. Nekem csajozási pályafutásom során azt első 10-15 randija még arról szólt hogy meghívhattam erre arra az adott csajt. Tehát már ilyen röhej lépcsőfok hogy csőrözés is már egy magasabb szint
2023. febr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem miért ennyire nehéz egyeseknek felüdülten beszélni a csajokkal. Nem fog megverni, megkéselni, mert beszélgetést kezdeményeztél. Legfeljebb annyit mond, hogy nope. De a másik meg lehet a tenyeredből eszi a buta vicceket, meg a dumád és stílusod.
2023. febr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nekem 33 évesen nincsenek nagy elvárasaim, csak az alap:

-dolgozzon

-legyen viszonylag rendben lelkileg

-levált az anyjáról

-tudjon értelmes összefüggő mondatokban kommunikálni

-alapvető igényesség (tisztaság, összeillő ruházat (ne vegyen fel csíkost a kockással))

-jó humor és nyitottság a világra

-kötődjön,de ne akaszkodjon, ne féltékenykedjen

-magabiztosság

-legyenek céljai


De azt is nézd mit kapsz cserébe:

-szerető és támogató társ

-OK megjelenés

-nyitott, magabiztos személyiség

-kaja

-nem néz ATM-nek

-célok

-rendezett családi és lelki háttér


Nekem nincs szükségem társra, hiszen a férjemben megtaláltam mindent. De azt kell definiálnod, hogy milyen társat keresel és mit tudsz neki adni magadból. Jó, ha van egy hobbid, mert a közös érdeklődési kör jó kiindulási alap az ismerkedéshez, én is így találtam rá a páromra.

2023. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Jarj sportolni, magabiztosabb is leszel tole, nem csak a kulsodnek lesz jo. Igen, szar, sok a lusta ember, nem mindenki olyan sportmanias, mint egyesek, de meg lehet kedvelni a mozgast, ha csinalod, mert igenyelni fogja a szervezeted.
2023. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát mindig lehet változtatni magadon, de azért nekem para lenne hogy még egy randid sem volt. Mit csináltál eddig ?
2023. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Eléggé. Ez hogy sikerült?
2023. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
16. Ez így önmagában rendben is lenne, de ehhez még tedd hozzá, hogy legyen jóképű is és magas/izmos. Mert egy dolog, hogy valakiben az általad felsoroltak megvannak, de ha nem néz ki jól és nem tetszik neked, akkor nem fog érdekelni a többi.
2023. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!