Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Köztetek van olyan, aki évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztetek van olyan, aki évek óta egyedülállóként él és a sok csalódás miatt ezt elfogadta és így is tervezi leélni esetleg az életét, társ nélkül?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? És hogyan telnek a napjaitok? Mi az, amiben megtaláltátok a motivációt és hogyan szereztek élményeket?

2023. febr. 4. 23:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Barátnők a válaszom erre. Velük szerzem az élményeket és minden.....
2023. febr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

Hátrányos helyzetű vagyok.

Ennyi elég, hogy nem kellek senkinek.

2023. febr. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Eléggé úgy fest a dolog, jobb így egyedül lenni még mindig ,,kellemesebb" mint egy kapcsolatban szenvedni és elviselni azt a kínlódást. Majd végül megcsalva és átbaszva lenni, mert az nagyon letudja venni az embert az életről. Dolgozok, most lehet lesz új helyem sokkal több pénzért kevesebb munka/túlóra stb. Edzek amiben örömömet lelem mert fejlödök és egyre többetre és többre képes vagyok. És míg gyilkolom magam érzem h élek valamennyire. Most úgy átlagosan élek, egyedül de nyugodtan. Nincsenenk elvárások extra kötelezettségek vagy bármit amihez igazodnom kéne. F/29
2023. febr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
2# ez mit takar?
2023. febr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%
2-es, ha nő vagy megy a rinya, közben meg ott a pasi, csak az meg neked nem kell.
2023. febr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy mozgássérült pl.
2023. febr. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Sokáig úgy voltam, hogy nekem muszáj társ, mert sok dolognak nem látom értelmét egyedül. Egy ideje viszont el tudtam engedni ezt. Hosszú folyamat volt, nem hittem hogy valaha elérek erre a pontra.

Azt érzem, hogy sok olyan dolog van, amit egyedül, vagy baráti társasággal is meg lehet valósítani (utazás, mozi, kirándulás, stb).

Új dolgokat próbáltam keresni. Sokszor mondják, hogy kösd le magad. Ez parancsszóra nem megy, nekem sem ment, mert semmihez nem volt kedvem. Aztán valahogy mégis akadt idővel olyan hobbi, ami érdekelt, és az inspirált is, és onnantól nem is kellett lekötni magam, hanem igazából húzott a dolog.


Most már szinte úgy érzem, hogy egy kapcsolat több lemondással jár, mint előnnyel … nyilván hiányzik valaki, meg jó lenne adni is a másiknak, de nem bénít már le a társhiány. Másrészt az nagy érték, hogy nem szekál senki, és nyugodtan tölthetem a szabadidőm. Majd lesz valaki remélem, de már eljutottam arra a pontra, hogy nem élem meg tragédiának az egészet, vagy úgy, mintha a ketté lennék vágva, és a másik felemet keresném.

2023. febr. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Én mindig úgy tervezek, hogy ha egyedül maradok is boldog legyek.
2023. febr. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12%

Nagyon könnyű nem kelleni a másik nemnek.


Pl


1,Férfi erős fizikumú ezt örökölte. Nem tud 85 kg nál kevesebb lenni pedig a mai elvárás a 65 kg. = nem lesz nője


2, szegény családba született és kénytelen volt érettségi után munkát keresni. Nem tanult tovább. Most ezért nem tud 300 nettónál többet keresni = nem kell a nőknek mert 650 ezer alatt életképtelenek mondják

2023. febr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
9: Férfiként kérdem, hogy az megvan, hogy ma egy önállóan dolgozni tudó szakmunkás, aki nem csak sormunkát tud végezni, kb. hasonlóan keres, mint egy diplomás?
2023. febr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!