Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/hol lehet 43 éves gyermektelen férfiként ismerkedni, ha már nem is akarok gyereket vállalni, és másét sem akarom nevelni? De komoly monogám párkapcsolatra vágyom!

Figyelt kérdés

Biztosan vannak akik számára valamiért sértő a kérdés, tőlük elnézést kérek! De én már tényleg nem akarok gyereket.

Független gyermektelen Hölgyekkel ismerkednék, egy őszinte komoly tartós és tartalmas párkapcsolatot akarok.



2023. febr. 6. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sokan vannak gyermektelenek 35+osok. Próbálj valami olyan csoportban ismerkedni mondjuk facebookon.
2023. febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

Ja meg külön kassza, külön ingatlan, külön élet.

Mingli kapcsolat.

2023. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Van,pl.én...
2023. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%

Van olyan lehetőség hogy nincs gyerek. De egy x összeget oda adsz a kedvesednek “gyerek ha lenne neki szánt összeg”.


És így biztos lenne a partnered hogy nem csak megúszni akarod a gyerek költségét.

2023. febr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

Istenem, hogy egy páran csakis az anyagi érdek alaján gondolkodnak.

Meg hogy kinek mi éri meg, és meddig. (Péztárcailag).

Valahol olyan szörnyű ez azért.

2023. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen, akár külön kasza, külön ingatlan, külön élet. Én pl - nő vagyok - 40 évesen pont ilyen igényekkel "kerestem" párt. Ez sok embernek természetes, és jól működő kapcsolatot lehet kialakítani.

Nekem van gyerekem, de sok negyvenes nő van aki valami miatt, pl válás, komoly kapcsolat megszűnése, esetleg egyszerűen kifutott az időből,viszont megszokta az egyedüllétet és nem akar szoros párkapcsolatot.


Én a helyedben kérdező simán társkeresőn keresnék ilyen kapcsolatot, őszintén leírva az igényeket. Szívesen ismerkednél gyermektelen nővel 30-40 éves kor között, vagy bárhány évessel, ez már a Te döntésed.

2023. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindent nem lehet egyszerre. Egy komoly kapcsolatra vágyó 40es nőnek többnyire van gyereke.
2023. febr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem törvényszerű hogy legyen. Ha van is akár már felsőoktatásban tanuló is lehet akit már nem kell nevelni, bár természetesen akkor is az anyjához tartozik.
2023. febr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
En pont ilyen pasit keresek, hasonlo koru no vagyok gyerek nelkul.
2023. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Én is ilyen fiút szeretnék, hosszú hajút.:)
2023. febr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!