Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb férfi és nő itt, be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi és nő itt, be meri ezeket vallani magának (vannak itt egészségesebb emberek is)?

Figyelt kérdés
[link]
2023. febr. 7. 03:16
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy pont vannak itt vannak egészségesebb emberek, akik elbújnak a külvilágtól vagy akik ritkán használják az oldalt) de a külvilágban is az esetek 99%-a idáig sem jutott el, ez a nagy igazság és nagy baj, mert hiányzik a pszichológiából és a motívációs trénerek mellől valaki!!!
2023. febr. 7. 03:20
 2/17 A kérdező kommentje:

Értelmeztetem aki olvassa majd:


"az esetek 99%-a idáig sem jutott el":


Ezt sokszor hallom neves emberektől...de főleg a 90%-ot mint jelző.

2023. febr. 7. 03:21
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt tudatában lenni Csernus életében történt eseményeknek. Ennek tudatában elolvasva, egészen más az interjú tartalma.
2023. febr. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hibák?

Szerintem a féltékenység még szülők-gyerek kötődési zavarokból jönnek. Egy párkapcsolat felszinre hozza a gyerekkori beidegződéseket. Aztán a gyerekvállalás meg a gyerekkori sérüléseket hozzák felszinre.

2023. febr. 7. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Én nem tudom mik történtek vele és média szeret hazudozni is előszeretettel szenzációhajhászással, túlspilázással...

A lényege a fontos, nem a volt szakember előélete, én így állok hozzá!

2023. febr. 7. 06:06
 6/17 A kérdező kommentje:

Kiegészíteném, mikor írtam: hiányzik a pszichológiából és a motívációs trénerek mellől valaki, ez Isten!


https://www.youtube.com/playlist?list=PLUhkF-qBm0oyTlN5ZjDv-..


Nem a gyülekezet a fontos, sem a gondolkozásmódjuk, hanem amire felhívnak, amiben segíteni tudnak! A fenti linkeken rengeteg könyvcím is benne van az előadásokban, de ahogy Jézus mondja: vizsgáljátok meg a követőimet is!

2023. febr. 7. 06:08
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj csernussal, hogy minden szavával egyet értek. Csak amikor tudja az ember, hogy ő is ugyanabban a fostengerben tengődik 30 éve, de ilyen magabiztosan osztja az észt, akkor kiábrándul. Még abból is amit mond. Mert ezek csak szavak. A tettek számítanak, nem a pofázás. És ő úgy tud pofázni, ahogy senki.
2023. febr. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ez a szolga emberek boldogsága-szabad emberek boldogsága nagyon jó gondolat.


Én a kapcsolatokban inkább látok szolgákat mint szabad, boldog embereket.

2023. febr. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Dr. Csernus Imre"


Egészséges emberek? Ő maga sem az.

2023. febr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

7#: És mindig ugyanazt, voltam előadásán is, beszéltem is vele, csak a könyvet ajánlotta aztán futott is el meleg kézfogással.


8#: Olyasmi, de a mai standard szöveg, hogy jobb egyedül főleg a nőknél.


9#: Egyértelmű, sőt Almási Kitti sem, sem senki, maximum az aszkéták vagy akik kolostorokban vannak vagy a dalami láma tanítványai, ilyenek.

2023. febr. 7. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!