Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet egészséges gondolkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet egészséges gondolkodású férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok, dolgozom, eltartom magam. Ezzel szemben sok korombeli férfi a szüleivel él, akkora a pofája, mint a bécsi kapu, de semmihez sincs valódi tehetsége.


A múltkor voltam egy randin, noromálisnak tűnt a pasi először, de pár perc után elkezdte nyomatni a hímsoviniszta beteg szövegeket (a nő dolga a család, a gyereknevelés, de mellette dolgozzon munkahelyen is annyit, mint egy férfi).


Majd ezt megtetézte azzal, hogy elkezdte a homofób és neonáci nézeteot hangoztatni és azt, hogy ő mennyivel jobb ember másoknál.


Tényleg ennyire sok ilyen beteg gondolkodású férfi van, vagy csak én futok bele mindig ilyenekbe?



2020. jún. 28. 11:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Hat ha csak ilyenekbe futsz bele, akkor valoszinu, hogy rosszul valogatsz. Ilyen lehetoseg nincs? 🤔
2020. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 The Dead and Dreaming ***** válasza:
94%

A kérdés úgy lenne helyese, hogy:


"Tényleg ennyire sok ilyen beteg gondolkodású EMBER van, vagy csak én futok bele mindig ilyenekbe?"


Nem, nem csak te futsz bele ilyenekbe és igen, tényleg ilyen sok beteg gondolkodású ember van. Nézz egy picit mi megy a világban, nézd meg mi megy jelenleg például Amerikában.


A randid tekintve legalább örülj, hogy kiderült már az elején, hogy nem illetek össze és olyan volt az a férfi amilyen, kár ezen kattogni a továbbiakban.


"Hol lehet egészséges gondolkodású férfiakkal ismerkedni?"


Pontosan ott ahol az egészséges gondolkodású nőkkel. Nincs gyűjtő helyük és gyakorlatilag bárhol találhatsz.

2020. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Most az a probléma, hogy a szüleivel él, vagy hogy egy gyökér?
2020. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
91%
Múzeum,színház,kiállítás próbálsz normális társaságba járni annyi a lényeg
2020. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
68%
Erről már többször szó volt, még mindig ugyanaz az oka: a normális férfiakat (és nőket) hamar elkapkodják, nem nagyon lépnek ki a kapcsolatokból, ezért ritkán látod őket a vadászterületen, hiába vannak relatíve sokan. A degeneráltak meg az egész életüket végig lihegik a randizós oldalakon és appokon, ezért tűnik úgy, hogy normális férifak (és nők) nem léteznek.
2020. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Amióta fent vagyok az oldalon, azóta tudom, hogy mennyi elmebeteg van a mi kis országunkban. És gondold el, hogy ezek mellett nap mint nap elmegy az ember az utcákon. :D
2020. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Én egy halom jó fej férfit ismertem meg már netről, akár innen is. :/

Hozzáállás kérdése, attól függ neked ki normális.

2020. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Kedves kérdező: Sajnos a lakás nem mindenkinek adatik meg. 24 éves vagyok én is, a bátyám 27. Nálunk mindig különbséget tettek, őt favorizálták, 10 éve kb azon güriztek, hogy neki egy nagy telkes házat megteremthessenek. Rám addig senki sem gondolt, hogy esetleg megpróbáljanak segíteni. Elvégeztem az egyetemet, dolgozom két éve, de sajnos még 3-4-et otthon kell lehúzzak, hogy annyi pénzt kikuporgassak, hogy a magam kis vackát megszerezhessem. Akkor van baj, ha valaki 28-30 évesen még mindig ott él és lépni sem akar.
2020. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Javaslom, próbálj meg ne az interneten ismerkedni. Én járok különböző helyekre, mint hobbioktatás, színház, előadások, amik érkelnek, különböző tanfolyamok, kirándulások, ezeken a helyeken nagyon sok normális embert megismertem, de persze itt is voltak nem normálisak is, de lényegesen kevesebb. Mondom ezt 27 éves nőként. A páromat is ilyen helyen ismertem meg.
2020. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
Ha te nem vagy egészséges gondolkodású, akkor te sehol sem fogsz normális férfiakkal ismerkedni. Sajnos így jártál
2020. jún. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!