Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet még boldog, kiegyensúlyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatban részem, úgy hogy már egy ideje holtponton vagyok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok incel, simp, nőgyűlölő vagy ehhez hasonló alak. Volt hosszú és rövidebb párkapcsolatom is. Ritkán még alkalmi szex is. Mások szerint nem vagyok ronda, viszont magamat annak látom. Két és fél éve egy randi sem jött össze. Próbálkoztam élőben és online térben egyaránt. Már egy ideje krónikus önbizalmomhiannyal küzdök és újabban a depresszió jeleit vélem felfedezni magamon. Ingadozik a hangulatom és időnként indulatkezelési problémáim vannak. Jó munkahelyem van, sokat sportolok (konditerem, foci), így a többség nem látja, nem érti a problémám. Sajnos van egy függőségem (alkohol), amelyet beláttam és már nem egyáltalán nem iszom. Vannak tervek és célok is, ugyanakkor a korábbi káros és felelőtlen életvitelem során milliókat szórtam el, ami most nagyon hiányzik. Nincsenek tartozásaim vagy anyagi gondjaim, csak egyszerűen sem egzisztencia, sem egyebek terén nem ott tartok, ahol tartanom kellene. Mindennél jobban vágyom egy barátnőre, akivel közös jövőnk lehetne, bár ez egyre inkább a reménytelen és vágyálom kategóriába tartozik. Pillanatnyilag csak a sport tart a felszínen, illetve az, hogy előléptetést harcoljak ki a munkahelyen. Iszonyatosan magányosnak érzem magam. Gondolkodom azon is, hogy szakemberhez forduljak, de a legégetőbb problémám ő sem tudná megoldani. Sajnos roppant türelmetlen vagyok. Minden problémám azonnal szeretném megoldani, de ez nem így működik. Rengeteg önismereti munka és idő kellene ehhez, de nekem nincs már időm. A barátaimhoz képest így is tetemes hátrányt halmoztam fel. Szeretném, ha én is révbe érhetnék. Elsősorban nők válaszai érdekelnek, de bárki meglátását szívesen fogadom. Teljesen reménytelen a helyzetem? Adjam fel vagy lehet még esélyem egy intelligens, kedves, aranyos nőnél? 31/F

2023. febr. 7. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azon ne keseregj, hogy hol tarthatnál, ha.... mert változtatni már nem tudsz rajta, akkor meg feleslegesen ne görcsölj. Esetleg egy szakemberrel is beszélhetnél a problémáidròl, mert amíg te magadat utálod, addig sajnos más sem fog szeretni. Tapasztalatbòl írom. 31/N
2023. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Add fel és hagyjatok minket békében élni! A talpraesett, határozott nőknek már nincs szükségük plusz egy púpra a hátukra, amilyen te is vagy.

Egy csinos, szép 30/n

2023. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es! Köszönöm a válaszod. Miben gátoltalak meg, hogy békében élhess? Azért is púp lennék, mert változtatni szeretnék?
2023. febr. 7. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem, addig míg ki nem kerülsz a depresszióból, az onmarcangolasbol. Nem ártana profi segítség és valami az indulatok levezetesere sem, foci mellett valami kemény, de hatásos mint a box, vagy karaté.

Tudod hol a bibi így könnyebb, más még a hibáit sem veszi észre, ez előrelépés, most már csak haladni kellene. De az biztos, mint ahogy az első írta míg te magadat nem szereted és becsülöd ne várd el mástól.

2023. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A párom hasonló volt...sport nélkül. Megismertem és valahogy megfogott az önbizalomhiánya ( de éreztem hogy van "lelke" ez volt nekem a legfontosabb... imádom, sokszor mondja nem is érti hogy miert pont vele..de azóta sokat valtozott :-)
2023. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem reménytelen a helyzet, sőt. Voltak kapcsolataid, tehát tudsz csajozni. Viszont. Nagyon rá vagy görcsölve, ami nem jó, és egy csaj hamar le is vágja. Jó lenne egy kicsit lazítani, és nem ennyire görcsölni ezen. Esetleg többet lenni haverokkal.


Az klassz, hogy az alkoholt le tudtad tenni, értékelendő mindenképp.


Ami itt probléma szerintem az a depresszió. Azzal viszont érdemes szakemberhez fordulni, magától nem múlik el. Nagyon sokan küzdenek vele, de egyedül szinte lehetetlen leküzdeni.


A pénz miatt meg ne aggódj, ha amúgy normális kereseted van. Felesleges azon törni magad, a múltban mire szórtad a pénzt. Az a lényeg, hogy most felelősen bánsz vele

2023. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem is kéne olyan akiknek csak akkor kellek ha toppon vagyok máskor meg nem.
2023. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Picit feloldhatatlannak érzem ezt a helyzetet. Nagyon jókat írtatok, hogy, előbb magam tegyem rendbe. Igazat is adok nektek, de addig mi lesz velem? Ez akár 1-2 évet is igénybe vehet. Nem tudom, hogyan bírnám ki, ha már most is ilyen hiányom van. Hiányoznak az érintések, hogy valaki gondol rám, vár rám, szeretkezés, közös programok stb... Ezt semmilyen cél, program, szakember nem tudja helyettesíteni...
2023. febr. 7. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!