Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Minden sikeres férfi mögött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Minden sikeres férfi mögött áll egy nő. " - tartja a mondás. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sokszor lehet ezt hallani, hogy ha egy férfi sokra vitte, azt nagyban köszönheti szerető párjának, feleségének, társának. Egy kielégítő érzelmi háttérországot biztosító nő mindig oroszlánrészt vállal párja sikereiben. A sokáig egyedülálló férfiaknál viszont sok esetben előjön a motiválatlanság, a depresszió, ill. a jól ismert szenvedélybetegségek, amiket a szeretethiány is előidézhet.


Mit gondoltok, mekkora valóságtartalommal bír a fenti közmondás? Valóban kiegyensúlyozottabb egy férfi élete, ha jól működő párkapcsolata van?



2017. ápr. 16. 11:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
17%

A feminizmus egyik jelmondata. Mert milyen lenne már azt hinni hogy a férfi önerőből is ugyanolyan sikeres lehet, nem?

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy:

A sikeres férfi mögött áll egy nő, a még sikeresebb mögött pedig már senki nem áll aki visszahúzhatná.

2017. ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
28%
A nők magukénak akarják tudni a férfiak sikerét, nincs ebben semmi újdonság.
2017. ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem van benne valami, de azért nem csak az asszonyon múlik.. és sok sikeres férfi mögött nincs nő...

... és sok sikertelen férfi mögött van egy nő..

és sok sikeres férfi mögött áll egy nő, aki még sikeresebb is lehetne, ha nincs mögötte az a nő..

és sok sikertelen férfi mögött áll egy sikeres nő, aki mögött áll a sikertelen férfi.

2017. ápr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem mindkét félre igaz..eggyütt sokmindent el lehet érni ahol a felek tàmogatjàk egymàst nem pedig lehuzzàk..

Mert vannak olyan kapcsokatok ahol a férfi nem engedi a nőt melozni vagy hogy bejelentett meloja legyen hogy függjön tőle..

Vannak ahol közösen visznek vàllalkozàst meg otthon a hàztartàsba is besegit a pasi-igen ez nem papucssàg de egy ember nem tud mindent egyedül és kifàrad életunt lesz..én nő vagyok de nem ilyedek meg a férfiasabb melotol pl fűnyiràs favàgàs

2017. ápr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

"Egy kielégítő érzelmi háttérországot biztosító nő mindig oroszlánrészt vállal párja sikereiben."


Ezzel teljesen egyet tudok érteni. Viszont elég intenzíven ismerkedem, amióta nincs barátnőm, és sehol nem találom a nőket, akik érzelmileg képesek lennének kielégíteni. Testileg persze mindenkinek megy...


A közmondással nem értek egyet, pontosan ezek miatt az arányok miatt. Annyira nehéz mostanában érzelmekkel teli, de kiegyensúlyozott, megbízható, kiszámítható nőt találni, hogy ha a sikereket nézzük, jobban hozzájárul egy férfi előrelépéséhez az, ha nem vesztegeti az energiáját erre. (Az más kérdés, hogy én kevésbé vagyok törtető, sikerorientált, ami a karriert illeti, szóval én még nem adtam fel a keresgélést.)


22/F

2017. ápr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Szerintem kiegyensúlyozottabb.

Rengeteg idő, őrlődés, próbálkozás mire az ember párt talál és nehéz lehet ezt úgy csinálni hogy munkában is 120%ot nyújts.

Aki sikeres a munkában, üzletben annak nem elég 80-90 % de még 100%sem, mindig kell valami plusz.


Akiket ismerek sikeres embereket azok mind házasok vagy legalábbis van kapcsolatuk. Sok egyedülálló férfi alkoholista, alig van munkája, le van robbanva egészségügyileg.

Nem tudok egy egyedülállóról sem akinek mindene megvan a családon kívül. Ja de igen... 2 férfiről tudok de mögöttük max 1 férfiáll, nem nő, ugyanis az a hír járja hogy a férfiakat szeretik :D

2017. ápr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
29%

Én ezzel teljes mértékben egyetértek. Az ember társas lény és szerintem elengedhetetlen egy normális élethez egy normális pár.


Annyiban viszont kiegészíteném, hogy nem csak egy nő áll mögötte, hanem egy szerető, odaadó nő, aki támogatja. Egy házisárkány mellett is ugyanúgy tönkremehet valakinek az élete. Sőt, rosszabbul járhat mintha egyedül maradt volna.

2017. ápr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
28%
Azt, hogy a sikeres férfi mögött álló nő mögött meg egy jóképű, nagyfarkú, izmos szerető áll, aki lerendezi az asszonyt:)
2017. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
77%
Ez teljesen így van. Amíg együtt voltam a párommal, addig motiváltam, hogy igyekezzen, jó lett az érettségije, amire nem tanult volna semmit nélkülem, lett egy nyelvvizsgája, amit meg se próbált volna, ha nem mondom neki, jobb munkahelyet kapott, mert bíztattam, hogy jelentkezzen. Jó életünk volt. Aztán szakított velem, és azóta elvesztette az állását, egész nap nem csinál semmit csak gépezik, és iszik. És nem is akar változtati, jó neki megint otthon a szüleivel élni újra, pedig már rég elmúlt 20 éves. Én közben új szakmát szereztem, még egy nyelvvizsgát, jól mennek a dolgok. Szóval egyetértek teljesen.
2017. ápr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
36%
Igaz a mondás, ennek ellenére a nők elvárják a magányos férfiaktól, hogy nő nélkül is sikeres, teljes emberek legyenek...
2017. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!