Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nálatok mi a legfontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok mi a legfontosabb szempont párkeresésnél?

Figyelt kérdés
Tehát mi alapján választotok ki leginkább egy férfit, vagy döntötök úgy hogy adtok neki egy esélyt?

2023. febr. 8. 02:33
A kérdező szavazást indított:
anyagiak (pénz, kocsi, ház)
külső (arc, test, izomzat)
pénisz méret
39 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Ezekből a külső a fontosabb, amennyiben a farokméret is megfelel. Ha nem felel meg, akkor viszont a külső kevés, szóval ez a kettő, egymás függvényében. Mert a farok meg hiába nagy, ha külsőleg rút.
2023. febr. 8. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

Jo kulso es farokmeret alap. Humorerzek,lazasag,szolgalatkeszseg nelkul nem tudok jol kijonnk senkivel. Ez is alap.


Tehat adott egy szeparcu szobortestu kigyurt fazon,(en is igenyes,szep es joalaku no vagyok,laza,jo humorral,kommunikativ,megkaphatom a legjobbakat) kepzett,de negativ,lehuzza a hangulatom: igy teljesen eselytelen a termeszete miatt.


Anyagiak: ne nekem kelljen eltartani vagy fizetni a nyaralasat. Onallo dolgozo leny legyen,mint en. Kocsi nem erdekel.


(Nem kerek privatot,van vkim mar rdgita. Senkire se cserelem.)

2023. febr. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mind3. A ház nem fontos.
2023. febr. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Ferfiak valaszoltak megint.. csak amelyik ennyire tele van mi a fenet keres itt?
2023. febr. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
A legfontosabb hogy meglegyen az összhang közöttünk. nem a külseje miatt mentem el randizni a párommal, se az anyagiak miatt, mert arról szó sem esett randi előtt. Hanem mert magával ragadó volt a viselkedèse.
2023. febr. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Kihagytad a legfontosabbat. Az összhangot, humort, belső tulajdonságokat.
2023. febr. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Mindhárom fontos. Oke a farok nem annyira. Elég ha 16-17 cm átlagos.
2023. febr. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem párkeresésnél az a fontos, hogy tudjunk beszélgetni. Lehet gazdag nagyfarkú sármőr, ha nem tudunk értelmes beszélgetést lefolytatni olyan témákban, mely túlmutat azon, hogy milyen volt a napod.
2023. febr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezeknél jóval fontosabb dolgok vannak, amik fontosabbak, de ha ezekből kell most választani, akkor egyértelműen a külső, mert ronda férfihoz nem tudok vonzódni. A többit igazából magasról letojom.
2023. febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Személyiség, kisugárzás, őszinteség, megbízhatóság - ezek a legfontosabbak nekem. A felsoroltak közül a külső fontos leginkább. Az anyagiak csak annyiban, hogy tudja eltartani magát. A péniszméret meg csak annyira, hogy ne mikroszkóppal kelljen keresni.
2023. febr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!