Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Nők tisztelik a férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nők tisztelik a férfiakat akiknek van saját véleményük" dolgot hogy kell érteni?

Figyelt kérdés

pl. van egy magasan képzett diplomás nő, aki azt mondja a diploma igenis értékes, fontos dolog, én meg mondjuk vagyok egy 8 általánost végzett betanított munkás és nekem meg az a véleményem hogy egyáltalán nem értékes a diploma, nekem sincs és ezt vállalom.


Akkor ezért a nő szemében tiszteletet vívok ki és akár vonzalmat mert fel mertem vállalni a saját véleményem?



2023. febr. 8. 14:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
16%
Legyen saját véleményed, de pont az, amit hallani szeretne. Tehát azt kell gondolnod, amit elvár, de önként, nem kényszer hatására. Találd ki a gondolatait, ez a jó taktika. Nem megy? Pech!
2023. febr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Igen, bár minden nem diplomásnak ugyanez a véleménye, tehát ez nem is vélemény, hanem “csak mert nincs diplomám még én is értékes és okos ember vagyok” szöveg.
2023. febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon
2023. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Diplomás nő vagyok, és nála lóf.asznyi tiszteletet nem vívnál ki ezzel, sőt, azt érnéd el, hogy annyit se álljak veled szóba, mint eddig.
2023. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
20%

4.

Ha te diplomás nő vagy akkor miért nem tudsz még helyesen írni sem?

2023. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
60%
Azt veszed helyesírási hibának, hogy a nálaM végéről véletlenül lehagytam egy "m" betűt? :D Tudod, mi a különbség a helyesírási hiba és a félregépelés között? :) Ehhez nem kell diploma, szóval ban esélyed.
2023. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
12%
Upsz, ban helyett *van. De banra is lehet esélyed... :)
2023. febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
16%

Sorra hibázol kisanyám! Nem tudom hol vetted a diplomát de Én érettségivel jobban írok!


A stilusodról ne is beszéljünk, inkább egy alpári paraszt stilusod van!

2023. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
75%

Nem írsz jobban. :) Csak a legutóbbi 2 sorodban van 3 helyesírási hiba.

Szerintem pedig a kisanyámozás a jó nagy parasztság.

Irigy van tán?

2023. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%

"az a véleményem hogy egyáltalán nem értékes a diploma."

Mivel ezzel 4+2 évnyi rohadt kemény munkámat nézed semmibe, minek tisztelnélek ezért a véleményért?

2023. febr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!