Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne ‘lenyomni’ az...

Hogyan lehetne ‘lenyomni’ az embereket akikkel nem egyezik a véleményetek, de nagyon rád akarják erőltetni a saját véleményüket (a te életeddel kacsolatban)?

Figyelt kérdés

2021. júl. 28. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy sz@rd le.
2021. júl. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan amit egyes is ír. Meghallgatod, majd elmondod, hogy köszi, de én inkább amúgy gondolom és élsz tovább ahogy akarsz

. És ahányszor elmondják annyiszor te is :D

2021. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik füleden be a másikon ki. Nem az ő életük hanem a tiéd, formálják a saját életüket ne a másét
2021. júl. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eleve nem avatom be Mórickát a magánéletembe, így nem is tud belepofázni. Ha néha lakatot teszel a szádra, meg nem az észbúkon élsz, az csodákra képes.
2021. júl. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ignorálás.
2021. júl. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
(Jó, mondjuk az ilyen erőszakosokat, mint kopogtatós nyomorékok, azokat elküldöm a jó édes anyjukba már. Évtizedek életveszélyes fenyegetése sem elég nekik, hogy abbahagyják az emberek irritálását...)
2021. júl. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jehovákra gondolok, azt hiszem.
2021. júl. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
100%
Attól függ ki az. Ha megoldható hogy ne beszélj vele, ne találkozz vele, ne avasd be az életedbe, akkor kapcsolat megszakít, cső. Ha Muszáj kommunikálni vele, akkor kétféle lehetőség van: a leszarom tabletta, de az csak akkor működik ha az illető nem erőszakos. Ha viszont csakazértis nyomja a magáét, akkor marad az hogy leordítod a picsába és utána akárhányszor felhozza a témát, otthagyod.
2021. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor kedves mosollyal annyit szoktam mondani: Hát igen, még szerencse, hogy az én életemről van szó és nem számít mások véleménye.
2021. júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!