Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan csak panaszkodnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan csak panaszkodnak, hogy nem tudnak barátnőt találni. Saját véleményük szerint miért van ez?

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem panaszkodom, de véleményem szerint azért van ez, mert lelkileg egy roncs vagyok, érzelmileg pedig megbotránkoztató és gyerekes.
2019. szept. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ez a sorsom. Elozo eleteimben vonzo voltam az ellenkezo nem szamara, es visszaeltem vele.
2019. szept. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Azért, mert nem mindenkinek olyan egyszerű az élet hogy helyes pasikának születik és sorban állnak a nők, egy nönél sem kell kezdeményeznie csak válogatni a jelentkezők közt.

Ismerek olyat aki 30 éves lassan de még soha nem koptatták le, egyszerűen bejön minden nőnek.

Akit meg akar kapni azt megkapja, pedig saját magát egy "bunkó féregként" jellemzi.

Más meg hiába töri magát, kezdeményez, próbálkozik csak a lepattanó jut neki.

És a nagyokosok mindig megmondják ha próbálkozol az a baj, "ne görcsölj rá engedd el majd jön az magától"

Ha meg nem próbálkozik megkapja hogy igy mégis mit vár így.

Ennyi.

2019. szept. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Randa vagyok mint a bűn :(
2019. szept. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"Azért, mert nem mindenkinek olyan egyszerű az élet hogy helyes pasikának születik és sorban állnak a nők..."


Jézusom, honnan jön ez a hülyeség, hogy a nők sorban állnak egy pasinál?????? Soha életemben nem acsingoztam egy pasi kedvéért sem es biztos vagyok benne, hogy rengetegen mondhatjak még el ezt magukról. (És nem, előttem sem álltak soha sorban a férfiak, sőt!)

2019. szept. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 hülyeség? Azért mert te nem láttál még ilyet, van ilyen, gyakrabban mint gondolnád. Ha meg nálad nem állnak sorban a pasik annak is nyilvánvaló oka van.
2019. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alapbetegség miatt, nem járok sehova sem.
2019. szept. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Introvertált vagyok és csúnya.
2019. szept. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!