Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfogadni az elfogadhatatlant, megváltoztathatatlant?

Figyelt kérdés
Azt amin se pszichológus, és igazából semmi és senki nem tud segíteni. A magasságom a probléma. Elmondhatatlanul bánt, hogy nem vagyok legalább 180 cm magas.

2023. febr. 9. 19:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Hány cm vagy?
2023. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Elköltözöl Mória bányáiba a többi törpe közé.
2023. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
45%
Vegyél magas talpú cipőt!
2023. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
Vedd körül magad alacsony emberekkel, Tom Cruise-nak bevált :D
2023. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

Én igy vagyok ezekkel a dolgokkal hogy akinek csak akr kellek ha ez meg amaz meg minden is jó rajtam az meg se érdemel engem.

Aki bajban ninca velem csak a jóban az szeret?

Aki kisminkelve imád reggel meg amikor kócos vagyok, fujjog, az szeret?

aki nem segit amikor anyagilag padlón vagyok, de ha vertizzadva megteremtek egy lakast egyedul abba meg beleül a kenyelembe amihez nem tett semmit, akkor az szeret?

Aki nem szeret ha plusz 10 kg van rajtam csak ha -10, az szeret?

Akinek nem kellek 30 ason 40 esen csak 20 évesen, az szeret?

Aki nem jár velem ha 170 vagyok, csak ha 180, akkor szeret?


Kell nekem olyan aki csak azert van mellettem mert épp bombaformaban vagyok mert egyedul lett lakásom mert lefogytam mert sugárzom mert be van lőve a hajam, de amugy ha épp nyűgös faradt vagyok felszedtem 10 kilot depis vagyok padlón csórón májkrémes kenyéren élve, akkor meg elpárolog?

Tudod mikor.


Én kb így emésztem meg a hibáimat.

2023. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
19%
CSAK ez a gond, ugye? Mert amúgy van nagy péló, sportos test, jó lakás, jó kocsi, jó fizu, elegáns ruhatár, műveltség, humor,...ugye?
2023. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
16%

Elvileg lehetséges műtéttel pár centivel növelni a magasságot. Rohadt drága és nagyon fájdalmas.

Ugyanez a helyzet mellplasztikával. Rájöttem, hogy ha IGAZÁN fontos lenne, akkor nem tartanám túl nagy áldozatnak egyiket se, tehát nem is annyira fontos.

2023. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
Így, hogy pici csajjal jössz össze.
2023. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
7%

És kerdés. Kéne neked egy olyan aki csak azert van veled, mert 180 vagy de 170 esen kikerülne?


En jartam igy már tenyleg.

Jartunk valami eloadasokra ahova anyám ráncigált el. Én lenőtt hajjal laza béna melegitoben pofakat vágva jártam oda és meg nyugtatón is agyaltam hogy kibírjam e az előadásokat. (Amugymeg modellkedtem is már)

És volt ott egy srác aki megfogott mert tul helyes. És ahogy ránéztem kelletlen elforsult tőlem.


Évek múlva:. A barátommal ültem el étteremben. En feltözve felkarig felhúzott ujjatlan kesztyű, kreppelt belòtt haj, extra szexi csoda szerkóban, és mit ad isten megjelent ez a srác valakikkel volt és mentek ki. Az ajtoban visszanézve vett észre. Földbe gyökerezett tőlem a lába! Szájtátva ámulva bámult!feltartott mindenkit teljesen lefagyott alig bírt kinyögnyi egy köszönést is!:D

Legkozelebb mikor utcán összefutottunk loholt utánam velem beszélni!:D

Szerinted kellett ezek után?:D

2023. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%

9.


Ez semmivel nem segít a kérdezőnek, sőt.

2023. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!