Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire taszító (vagy vonzó)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire taszító (vagy vonzó) egy nőnek az ha egy férfi sokat keres (nettó 1 millió fölött), de semmit nem hajlandó a nőre költeni?

Figyelt kérdés

Azaz, hiába keres sokat úgymond, egy fillért se tud kiszedni belőle a nő. Ha közös életük lenne, a nő pontosan tudná előre is, hogy mindent felesbe kellene fizetnie vele.

Ez azért érdekes kérdés, mert tulajdonképpen mi a vonzó egy nőnek egy viszonylag jól kereső férfiban? Az hogy genetikailag alkalmas rá a férfi, hogy megteremtse a magas jövedelmet, vagy maga a pénz amit ki tud szedni belőle és amit a férfi pénzéből megkaphat?



2023. febr. 15. 21:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%

Taszító


Akit nem lehet lehúzni az kuka.

2023. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
Csak akkor jó a pénzes csávó, ha a pénze "közös", a nőé pedig a sajátja.
2023. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

Vonzó. Nekem is kb ennyi lesz a fizum, nem várom, hogy eltartson. Én sem szeretném őt eltartani. Így többet tudunk utazni, a gyerekeket magabiztosabbam tudjuk bevállalni stb.


Viszont. Ha ehhez nagyon sok időt kell dolgoznia, vagy sokat utazik vagy nem tekinti hivatásának a munkáját vagy nem tisztességes a munkája, vagy nem fejlődik benne, nincsenek ambíciói, nem kiemelkedően okos, akkor kereshet akármennyit, nem kell.


Nekem ezek (meg egyéb dolgok) sokkal fontosabbak, mint a pénz.


Sőt megsértődnék, ha a párom el akarna tartani. (De akkor is, ha tőlem várná ezt. Az egyenlőség híve vagyok. Mármint tényleg, nem pedig annak, hogy a nő kapja a többet.)

2023. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Oké. Ugye mondani sem kell, hogy ha napi 16 órát dolgozol, akkor is elvégzed a házimunka felét, és gyesen leszel otthon egy időre, csak hogy ne maradjon ki a nő a karrierjéből, mert akármennyit is keres, az az ővé.
2023. febr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést te sem gondolod komolyan. 😂

A nőknek akiknek a pénz vonzó, szerinted az a vonzó benne, hogy egy forintot nem költ rá a férfi???? 🤣


A 3-as válaszoló teljesen máshonnan közelíti ezt meg, ami teljesen érthető és jogos, de mint látod neki nem is a pénz a vonzó.

2023. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%

Kuka


Ha nem költ rám semmit, tőlem 1 milliárdot is kereshet.. nekem abból mi hasznom? :D


Micsoda kérdés!

2023. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Semmiben sem vagy akkor tobb mint barmely csoro pasi. Amugy ez csak ugy mukodik ha a csaj is egymilla keres, se akkor annak olyan kell aki meg gazdagabb. Plusz ha fiatal szep lany kell, akkor olyanokkal kell versenyezned akik hajlandok kenyeztetni ot.
2023. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Kuka. Így hogy lehet közösen élni? Ő elmegy Ibizára egyedül, én meg a Balatonra, mert nekem nincs akkora fizetésem? Ha gyerek lenne, akkor hogy lenne az anyagi oldala biztosítva? Ő nyilván meg akarna venni neki minőségi dolgokat, amiket én kis fizetésből nem feltétlen tudok megtenni. Akkor ő fizeti egyedül a gyerek dolgait? De ha velem nem hajlandó "közösködni", akkor valószínűleg a gyerek esetében is mindent felezne az utolsó centig. Akkor meg folyamatos konfliktus forrás lesz hogy én mit tudok megadni és mit nem?

Egyébként szerencsére jólfizető állásom van, szóval nem lenne gond egy gyereket jó színvonalon eltartani, de az elv, hogy ő nem hajlandó közösként tekinteni a dolgokra, szerintem taszító.ű

(Egyébként volt olyan párom, aki kevesebbet keresett nálam férfiként, és ennek semmi köze nem volt a szakításhoz.)

2023. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Vicces figura vagy. Pénzzel akarsz csajozni, de úgy, hogy ne kelljen egy fillért se koktenef. 😂😂
2023. febr. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

Taszító. Pedig keresek 850 ezret.

N 30

2023. febr. 16. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!