Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem hajlandóak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hajlandóak a nők azt tolerálni, ha mondjuk egy férfi keres 200 ezer ft-ot, és 33 éves koráig otthon lakik, hogy félre tudjon tenni pl 6 millió ft-ot, ami egy kis lakás kiinduló 30%-os ára?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet otthon lakni pl 32-34 éves korig és utána költözni átlag bérből úgy, hogy havonta 120 ezret félretesz az ember és lesz 6-7 millió ftja indulásra, ami tökéletesen elég egy normális külvárosi garzon 30%-os indulójához? Miért kell már pl 25 évesen albérletbe költözni és átlagbérből szinte nullát félretenni csak azért, hogy imponálhass a nőknek, hogy te nem vagy anyuci kisfia és önálló vagy?
2019. aug. 20. 10:41
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
35%
Hol lehet 18 millióért lakást kapni? 😀
2019. aug. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
42%
Inkább az a kérdés, hogy miért keres 33 évesen 200 ezer forintot? Miért nem tanul ki valami jobb szakmát, vagy miért nem megy x időre külföldre pénzt keresni? Nincs gyereked, nincs nőd, semmi nem köt ide. Plusz szabadidőd is lenne tanulni(van aki gyerek mellett csinálja).
2019. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
20 millióért garzon van, külterületen kisebb használt 2 szobás is? Ki az aki manapság újba költözik? Csak a tehetősek.
2019. aug. 20. 10:48
 4/50 anonim ***** válasza:
71%
Én tolerálom. Más kérdés, hogy nem jönnék össze veled. 23 évesen kimentem külföldre dolgozni. 33 évesen saját házunk és egy 4 éves gyerekünk volt.
2019. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Mondjuk mert mentőtiszt vagyok. ÉS 4 év főiskolát nehéz eldobni másért, s nem tudom miben lennék jobb vagy több, ahol jobban keresnék.
2019. aug. 20. 10:52
 6/50 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem a problémádat.

Majd ha elköltöztél 32-34 évesen, akkor elkezdesz ismerkedni.

Avagy addig is ismerkedsz, de ha elutasítanak, mert nem élsz külön, akkor elfogadod.

2019. aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
80%

" Miért nem tanul ki valami jobb szakmát, vagy miért nem megy x időre külföldre pénzt keresni?"

Aztán ha öreganyádat kórházba kell vinned, és nem lesz egy ápoló sem, mert mind "jobb" szakmát tanult, vagy taníttatni kellene a kölkeidet, de nem marad tanár, mert mind külföldre ment, akkor arcoskodhatsz a kamu fizetéseddel.

2019. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
38%

#7

Szerintem meg épp akkor emelnék a tanárok és ápolók fizetését, ha egy se maradna. Amíg elvállalják ennyiért is, addig nem fog változni a helyzet.

2019. aug. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Mivel ha megveszem a lakást, azonnal megyek én is ki külföldre, hogy tudjam a hitelt fizetni. Az más kérdés, hogy egyedül, mert a nők nem tolerálják (egyik normális nő sem, bármennyire is szépítjük ezt) a kényszer mamahotelt, így nincs senkim.
2019. aug. 20. 10:57
 10/50 A kérdező kommentje:
Annyira emelték a diplomás ápolók és mentőtisztek bérét, hogy 182 re jön ki a nettóm, túlórákkal lesz 195 ezer ft. És nagyon nehéz munkát végzek, felelősségteljesen.
2019. aug. 20. 10:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!