Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet azt elfogadni,...

Hogy lehet azt elfogadni, hogy egy ceg tobb millio forintos fizetest nem hajlando kifizetni neked?

Figyelt kérdés

Termeszetesen volt szerzodes, igy szerzodesbontasra hivatkozva jogi utra tereltem a dolgot.

Az ugyved mar egy halom penzt elvitt, es nem sok joval kecsegtet, allitasa szerint ez akar elhuzodhat evekig is, mire egy forintot latok belole (kulfoldon dolgoztam).

Az itthoni cegem nem hajlando segiteni semmiben, allitasuk szerint ez nem az o dolguk, iletve jogilag semmi kozuk hozza.


Ilyenkor mit csinal egy “okos” ember?

Fogja a fejet es atkozodik? Mi mast lehet tenni?


2020. aug. 23. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Ha van ügyvéded, akkor nem sokat. Esetleg megpróbálhatnál az érintett országban valami jogsegély szervezetet keresni, hátha.
2020. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Melyik orszag?


Ha Egyesult Kiralysag nem kell semmi ugyved.

Benyogod nekik az ACAS nevet es fizetnek.

Ha ugyes vagy kered az elsot keszpenzben, hogy jol van az, lezarod az ugyet, kozben nem es az ACAS kotelezo oket az atutalasra.


Ismerem olyat, aki ezt eljatszotta bunteteskepp a volt munkaltatojaval.

2020. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Európában mindenhol van munkaügyi bíróság -féleség. Ott "reklamálj".
2020. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg olyan helyen interjuztam, ahol az elso percekben menozott, neki milliardos arbevetele van.



Majd kiderult, hogy jaaa nem jelent be teljesen, mert itthon ez megszokott.



Ahhha...persze

2020. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!