Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen a mai nők többsége, ilyen "igazi férfira" vágynak, mit szóltok ehhez a videóhoz?

Figyelt kérdés

Persze tisztelt a kivétel de szerintem egy nagyon jó videó, ami elmondja a mai nők igényeit..

[link]


2023. febr. 18. 06:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

Videokra nincs időm. Képet esetleg megnézek.


Rajtam kívül más is így gondolja?

2023. febr. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
Teljesen igaza van.
2023. febr. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%

(Persze közel sem minden nő ilyen és szerintem a nők többsége sem, de jó kis görbe tükör és ilyet nyugodtan lehetne csinálni a férfiakról is.)


Ezt nem árt mellé észben tartani.

2023. febr. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Sztem ez egyben a férfiak görbe tükörképe is, hiszen elég sokat beszél a kinyúlt pólós szerencsétlenről is, aki egy nőben csak az ivarszervet keresi.


Nyilvánvalóan ez egy szarkasztikus humoros videó, pont annyira igaz a benne leírt kép a nőkről, mint a férfiakról.

2023. febr. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%

Hatalmas ez a nő ! Kellet már , hogy egy fiatalabb nő is ki álljon az igazság mellett és szembesitse nő társait a valósággal.

Azt mondom amíg egy nő a mese szerű dolgokon álmodozik , vagy a hominak kinező pistán ádámon , lajcsin , addig 10 normális férfi kezdeményezését sem veszi észre vagy nem akarja ..

2023. febr. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%

4. Lehet egyszerűsíten is .. apró drámai túlzás volt a videó de valóság alappal.


Tények, elvárások,mai nők 50%ta igaz :

500k fizu min.

Fiatalkori leonardo vagy Brad Pitthez hasonlo arc .

Atléta szertornász test.

16 -20 centis farok.

Saját lakás legalább 30 milliós.

Kocsi legalább 3-4 milkos.

Oltozkodesre egy nohoz hasonlo wup wup páwa gyerek.

Amiciozus= egoista , arcoskodo , nagy pofa , 2 pofon után sírva szalad haza .

2023. febr. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Ambiciozus*
2023. febr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%

Legalább 30 milliós ház? Fúha! Az a 40 m2 igazán királyi lakosztály! XD


Amúgy az miért nem tűnt fel senkinek, hogy a videóban igen kemény kritikát mond a férfiakról is?

2023. febr. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
11%
A legtöbb nő ilyen.De mit várunk egy olyan országban, ahol minden férfi egyel jobb kocsit tart fenn, mint amilyent megengedhetne magának és minden nő egyel jobb pasit akar, mint amilyen jut neki.
2023. febr. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Tetszetta videó. Nem tudom, hogy a nők többsége milyen. Én nem erzem, hogy ilyen lennék.

Azt szoktam mondani, hogy nem baj, ha nem tud bütykölni, ha ki tudja fizetni a szerelőt/mestert.

Nálam az izmos test sem elvárás, az viszont igen, hogy ne legyen elhízott, de ne mindenki elhízott.

2023. febr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!