Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eltűnt igazi férfiak valójában többségében olyan férfiak akik, felvilágosultak, öntudatra ébredtek és nem függenek a pu###tol?

Figyelt kérdés
Sokszor halljuk a nőktől hogy hova lettek az igazi férfiak.. Szerintem ezek a férfiak ugyanúgy igazi férfiak maradtak csak egyszerűen nem függenek a nőktől, szextől, nem rohannak a nők után, azért mert a nőnek pu###ja van, nem fognak futni utánuk, nem fognak udvarolni teperni, nem fognak a nőnek fizetni, nem fogják halálra dolgozni magukat hogy ők legyenek a család fenntartók, hogy ezáltal a nőket eltartsák stb.
2019. szept. 12. 07:43
1 2 3
 1/24 Lazy Lover ***** válasza:
25%
Igen túl van értékelve ez az egész nő mizéria ritka az olyan aki nem magasztalja az egekbe őket régen nem volt ez a férfi férfi volt nem pedig a nők szolgája
2019. szept. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

1. Igen tiszta pu## függés ami most megy, így felelj meg a nőnek, legyél ilyen, legyél olyan, gyurd ki magad és akkor lesz nőd, ezt szeretik a nők azt szeretik a nők stb.

Aztán vannak ilyen PUA tanfolyamok hogy végre nőt találjak... Hihetetlen ez a kínlódás....

2019. szept. 12. 07:53
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy értelmezem, hogy egyfajta klasszikus férfitípus, amit hiányolnak. Van saját egyénisége, amit felvállal, ápolt, de nem ez a fő témája (dolgoztam egy helyen olyanokkal, akik mellett akárhányszor mentem el, mindig a külsejük volt a téma: hol, milyen alsónadrágot vettek, hova járnak fodrászhoz, stb). Udvarias, ami nem egyenlő azzal, hogy a nő pincsikutyája, egyszerűen ad az illemre. Komoly és megbízható, aki nem abban látja az önmegvalósítást, hogy minél több könnyen kapható luvnyát varrjon le. Ilyesmik. Nyilván mindenkit érnek csalódások, bántások a nők részéről, de az igazi férfi, akit hiányolnak, nem az aktuális, gyakran tök normális barátnőjén veri le a korábbról felgyülemlett frusztrációját, mint pl. az a suttyó, aki a napokban azt tervezgette itt, hogyan töri fel a barátnője minden létező felhasználói fiókját. Szóval ilyesmiket hiányolnak - legalábbis a szavak szintjén. Az már más kérdés, ki mit tenne, ha találkozna egy ilyennel.
2019. szept. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Az igazi férfi igazi is marad.

Nem lesz belőle se egy itt rinyáló lúzer, se egy büdös bunkó, aki még egy kávéra sem hívja meg a nőt a randin.Nem lesz szánalmas hímsoviniszta, aki vagdalkozik, hogy neki ez jár, az jár, a nők úgyse jók másra, blabla.

Továbbra is tisztelettudó, udvarias, meghódítja a nőt, és a tenyerén hordozza.

Szerintem eleve kevés volt belőlük mindig, mert intelligencia és jellem szükségeltetik hozzá.Az meg ugye elég nagy hiànycikk.A gyk-ról pedig ne is beszéljünk...rinya királylányok.

2019. szept. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi férfiak boldog párkapcsolatban élnek. Ennyi.
2019. szept. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi férfiak nem tűntek el, de őket te sosem fogod érteni, egy egész más kategóriát képviselnek.
2019. szept. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
11%

Régen a férfiak azért hívták meg a nőket, mert sokkal többet kerestek azonos pozícióban, illetve a nő "feladata" volt, hogy a gyerekkel otthon maradjon, főzzön, módon, takarítson, boltba járjon. Amit egy nőnek el kellett viselnie az "igazi férfitól", azt egy mai nő már nem díjazná, és szerintem ez jól is van így, hiszen 2019-et írunk, nem 1970-et..


Az illem egy része pedig baromságok tömkelegével maradt fenn. A pozitív dolgokat megtartva, a negatív pedig a kutyának sem kell. Pl megnézném egy nő arcát, miközben kinyitom neki az autó hátsó ajtaját. Tudni illik az illem ezt így kívánja meg eredetileg. Arról pedig szó sem eshet, hogy esetleg egy nő vezessen. Nesze illem..

2019. szept. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Gyépésmérnök ***** válasza:
0%

Az "igazi férfi"-nek egy feltűnő tulajdonsága van: Jobb a profilképe, mint a tied.

Lehessen villogni a barátnők előtt vele, a többi férfias tulajdonságot majd beleképzelik.

2019. szept. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%

Amit leirtal az a frusztralt, tenni nem kepes fiuk jellemzoje. Akik, hogy vedjek a kis egojukat vegul ebbe a felfogasba menekulnek.

Az igazi ferfiak nem tuntek el, csak a puhapocsok es a mai "nok" nem veszik oket eszre.

2019. szept. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
58%
Értesítsen már valaki ha igazi férfit lát. Mert azokból sajnos errefelé hiány van. Vagy csak engem kerülnek. Mindig a gyerekes viselkedésűek talalnak meg. Szomorú is vagyok. ☹ 31N
2019. szept. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!