Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gyűlölik ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyűlölik ennyire a vékony férfiakat?

Figyelt kérdés

Itt mindenhol gyakorin írják a nők, hogy vékony férfiakhoz nem vonzódik, nem szereti őket, nem fogadna el ilyen párt.


Nekem emésztőrendszeri problémáim vannak gyerekkorom óta, emiatt vagyok vékony. Nem tudok meghízni, akármit is teszek, és kellemetlen is nagyon, gyomor és bél fájdalmak, kellemetlen wc-zés.


Gyűlölöm, hogy ilyen genetikát kaptam. Kár volt világra jönnöm.



2022. jún. 5. 13:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
82%
Ezer és ezer vékony férfit látok, aki nős, családos ember, ennyire nem kéne kisarkítani a dolgokat!
2022. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 anonim ***** válasza:
88%
A nőknek (is) különböző az ízlése, van aki épp a vékonyakra bukik.
2022. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/105 anonim ***** válasza:
33%
Én is vékony vagyok, de én még ronda is. Nekem se nagyon volt értelme megszületni :).
2022. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 A kérdező kommentje:
Max ha nincs ló jó a szamár is alapon fogadnak vékonyat.
2022. jún. 5. 13:58
 5/105 anonim ***** válasza:
86%
Voltál már nő, kérdező? Nem egy barátnőm van, aki kifejezetten a vékonyakra bukik, és nyilván nem csak ők vannak így ezzel. Sarkítod a dolgot, szélsőségekben gondolkozol.
2022. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha nem vagy jóképű a vékonyság mellé akkor tényleg nem valami szerencsés, de egyáltalán nem kizáró jellgű...nekem a legcsúnyább sovány srác ismerőseimnek is van barátnőjük. És aki jóképű annak kb. m1 h mennyire vékony, előbb választják őt mint sok ronda fejű kigyúrt mamlaszt.
2022. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/105 A kérdező kommentje:
Az arcom sem szép sajnos, de a genetikám jobban zavar, hogy akármit teszek, nem hízhatok.
2022. jún. 5. 14:06
 8/105 anonim ***** válasza:
90%

Ha azt hiszed, hogy nem vonzódni hozzád felér a gyűlölettel, téged még nem gyűlöltek eléggé...



Egyébként nekem például azért nem vonzó, mert egy kapcsolatban én szeretnék a törékenyebb lenni, nőiesebbnek érzem magam egy olyan férfi oldalán, akinek a lábai mellett az izmos combjaim nem tűnnek ormótlan sonkáknak, az átlagos karvastagságom nem hat debellának és nincs az az érzésem, hogy tehén dugja a bikát. Tök átlagos női alkatom van, egy átlagos férfi könnyűszerrel tűnik nagyobb darabnak mellettem. Én erre vágyom egy kapcsolatban, ez van.

2022. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 A kérdező kommentje:

Tudom mi az a gyűlölet, súlyos bántalmazás áldozata voltam gyerekkoromban sajnos.


De ez is egyfajta lenézés. Látod, neked sem kell ilyen


Egy olyan sincs akinek ez tetszik. Mindenki csak másra mutogat h hát másoknak tetszik. De ha mindenki csak mutogat mert neki nem tetszik, akkor senkinek sem tetszik.


Egy selejt vagyok.

2022. jún. 5. 14:11
 10/105 anonim ***** válasza:
59%

Eddig 10ből 10es barátnőim voltak csak, értelmesek, humorosak, értelmiségiek. SE gazdag, se jó képű nem vagyok a 180 centire jutó 55 kilóm mellé..és mégis. Miért? Mert a belső értékeim, mint az intelligenciám, olvasottságom, jó humorom stb bőven átlag felettiek és kompenzálják a gyatra külsöm.


Szóval sirás helyett koncentrálja arra, amin tudsz változtatni és azzal próbálj más férfiak felé nőni.

2022. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!