Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más férfit is teljesen lehúz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfit is teljesen lehúz lelkileg, hogy mennyire nehéz randit összehozni a netről? Én már annak is örülök, ha van 2 randim egy évben.

Figyelt kérdés
2023. febr. 20. 22:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem, hogy nehéz lenne.. inkább az a probléma, hogy utazni kell és nem feltétlenül van idő rá. Mármint nagy városban nyilván könnyebb, de hétköznapomként nem biztos, hogy lesz lehetőséged utazgatni ide-oda, ha nem nagyobb városban élsz.


Egyébként megfelelően kell nyitni és beszélgetni kell, érdeklődni a másik felől és összejöhet a randi, csak igazából el kell jutni arra a pontra, hogy a másik fél tudja rólad, hogy nem vagy egy véglény és legyen meg egy alap szimpátia. Ez akár hogy is nézem, még ezen az oldalon is elérhető, egy olyan oldalon meg még könnyebben ahol kifejezetten pártalálás miatt vannak fent az emberek. (vagy hasonló miatt)

2023. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Jó neked, ha könnyűnek találod. Nekem ritkán van matchem és ritkán írnak vissza a lányok, pedig úgy érzem, hogy kimaxoltam a profilomat.
2023. febr. 20. 22:25
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

"ritkán írnak vissza a lányok"


Akkor légy oly szíves és meséld el nekünk, hogy 5-10 lánynál mivel nyitottál aki nem írt neked vissza.

2023. febr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Havonta van kb. 2 matchem a Tinderen. Ráírok valami olyan szöveggel az adott lányra, hogy nagyon szimpatikus a profilja alapján és szívesen megismerném, valamint mindig felteszek egy kérdést az elején. Ez általában a profiljához kapcsolódik. Például az egyik fotóján egy tó mellett áll és megkérdezem tőle, hogy hol készült ez a fotó, nagyon szép a táj. Vagy azt írja a profiljában, hogy szeret filmeket nézni és én megkérdezem tőle, hogy mely filmek a kedvencei, szokott-e sorozatokat is nézni?


Szerintem az a baj, hogy mire velem matchelnek, addigra már másokkal kialakítottak beszélgetéseket és nem akarnak egy újba belekezdeni.


Ha esetleg valaki visszaír és elkezdődik egy beszélgetés, nagyon nehéz belőle mondatokat kiszedni. Mindig én kérdezek, ő csak válaszolgat. Mintha egyáltalán nem érdekelné az egész. Pedig tényleg próbálok érdekes témákat feldobni.

2023. febr. 20. 22:34
 5/20 anonim ***** válasza:
61%

Nem feltétlenül tűnik a legjobb nyitásnak egy ismeretlen személynél randi oldalon, olyan kérdés, hogy Meséljen arról, hogy hol készült a fotója, meg milyen filmet szeret, bár attól lényegesen jobb, hogy "szia hogy vagy, meg mizu stb társai"..


Én nem mondom, hogy egyszerű és nyilvánvalóan akad szép számmal konkurencia, de kreatívnak kell lenni és ez nehéz tud lenni azért. Az a baj, ha alapból alig-alig válaszolgat valaki akkor 1-2 napnál felesleges bele ölni több időt és azt játszani, hogy kérdezgeted és ő pedig válaszolgat.


Egyébként millió egy oldal, blog meg cikk foglalkozik azzal, hogy mi a legjobb nyitás, meg milyen kreatív nyitásokat mondj tinderen.. keress rá angol nyelven, ha nincs ötleted. (Persze ez nem biztos, hogy a legjobb ötlet, de talán adhat egy támpontot.. persze arra készülj fel, hogy ezek jó része is ökörség.)

2023. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

"Nem feltétlenül tűnik a legjobb nyitásnak egy ismeretlen személynél randi oldalon, olyan kérdés, hogy Meséljen arról, hogy hol készült a fotója, meg milyen filmet szeret, bár attól lényegesen jobb, hogy "szia hogy vagy, meg mizu stb társai".."


Egyetértek. Ez ugyanaz, mint mikor teljesen idegen kérdezi, hogy "milyen napod volt". Nőként úgy érzem, hogy beszéltetni akar. Mindegy, mit mondok, csak mondjak valamit, úgysem figyel.

2023. febr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
6-os, akkor írj egy tippet arra, hogy milyen nyitóüzenetet kéne írnom. Tegyük fel, hogy van már rengeteg matched és épp 3 férfival ismerkedsz párhuzamosan, mikor bematchelsz velem és megkapod az üzenetemet. Milyennek kellene lennie ennek az üzenetnek ahhoz, hogy visszaírj?
2023. febr. 20. 22:59
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
Azért engem rohdatul érdekelne hogy az okosok mivel nyitnának tindeten.
2023. febr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
19%

Én nem vagyok valami kreatív és lehet senki se írna vissza nekem, de én ha én lennék te akkor ilyenekkel próbálkoznék kedvenc film meg táj kérdezgetése helyett:


1. Tudtad, hogy csak hozzávetőlegesen 14.353 lépés választ el annak lehetőségétől, hogy talán boldog legyél (vagy valami hasonló szöveg ide)? Ez körülbelül 143,5 perc alatt teljesíthető, ha mind a ketten elindulunk és találkozunk félúton akkor más is spóroltam neked 71,75 percet ami kétszer több, mint amennyi idő alatt kényelmesen elfogyaszthatunk ....... ide beírsz valamit. De ez működhet úgy, is hogy valami nagyobb táv és akkor szintén kiszámolod lépésre és keresel valami érdekességet ami hasonló távolságra van vagy ilyesmi.. szóval vigyél bele sok lényegtelen adatot, de ne ess túlzásba.


(Nyilván a lépésre, meg a km-et váltod át. Időre, meg azt ami alatt kb megteszed.)



2. (Ha van állatos képe vagy valami hasonló akkor lehet ilyet is..)


Úú, de meggyömöszölném ezt a szépséget!

(hatásszünet.. pár perc múlva írod a kövit)

és amúgy elárulod, hogy mi a neve?



3. Légyszíves fejezd be a csábításomat ezekkel a csalfa zöld/kék/barna szemekkel, mert nem fogom kibírni, hogy rád írjak.

(hatásszünet.. pár perc múlva írod a kövit)

Látod, én megmondtam előre!

2023. febr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%

Engem is érdekelne amúgy a nyitás.

De a kérdésre visszatérve annyira letud hozni az életről mint semmi más, a hatására egyre értéktelenebbnek érzem magam, pedig nem így kéne legyen.


Egyébként én nem utazok randiért, szóval nagyon korlátozottak a lehetőségeim (vidéki nagyváros). Ha már olyan csaj lenne akit ismerek és tudom megéri utaznék, de így valamiért nem érzek rá késztetést.

Legutóbb még ide is utazott volna egy nő, de lemondtam. Nekem a távkapcsolat nem opció. Ugysem fogok másik városba költözni, nem tudok vezetni, nem ér annyit az egész hogy felrugrjam az amúgy normális megszokott életemet. Helyivel ismerkednék. Bár minél városibb valaki annál nagyobbak az igények, úgy vettem észre...


Egyébként inkább a szórakozóhelyeken fogok, régen utáltam ezt a szót, de ott megvan a "smalltalk" társkeresőn mi a csudát írjak egy nőnek akiről az jön le, hogy tetszel megdugnálak. Egy valós helyen még ha valami marhaságról is beszélsz, látod a reakcióit. Itt meg jobb esetben ad egy smileyt.

2023. febr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!