Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 éves lány vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves lány vagyok és még nem csókolóztam ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
2023. febr. 21. 19:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%

Alapvetően Te ettől nem leszel se több, se kevesebb, mint a másik. Azon viszont gondolkodj el, hogy miért történhetett ez így? Nem szerettél volna társat eddig, vagy egyéb okok miatt nem jött össze?

Én ismerek (ismertem) 24 évesen még szűz lányt. Nem volt ronda, nem volt buta. Viszont azt se tudta, hogy mit akar. Szellemi érettségben olyan szinten volt, mint egy 16 éves kb. De még a 14-15 évesek többsége is érettebben kezelt volna egy -igazából bármilyen emberi- kapcsolatot.


22F

2023. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
22%
Kamu.
2023. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
33%
Lúzer vagy, incelina
2023. febr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes ha férfi írja ki ezt a kérdést, akkor egyből jön a fröcsögés, az incelezés, a lúzerezés, ha nő, akkor viszont nagyrészt kulturált kommentek érkeznek, meg a "jajj semmi baj veled, mindenki a saját ideje szerint kellene éljen stb".

Őszintén? Igazából teljesen mindegy, csak furcsa és nem megszokott. Ha 24 éves korodig NŐKÉNT még soha senkivel nem kerültél semmiféle intim kapcsolatba az eléggé szokatlan és azért sejtet egy-két dolgot.

Mondjuk úgy potom 10 évvel vagy lemaradva a korodhoz képest és minden ilyen dolog igenis hátrány az életben, elvégre mindennek megvan a maga helye és ideje. Persze lehet azt mondani, manapság divatos is, hogy majd 40 évesen szülnek gyereket a nők, csakhogy ez biológiailag nem így működik.

A társadalmi "elvárások", normák nem véletlenül alakultak úgy ahogy. Általában az ember biológiájához volta kigazítva. Szóval mondhatjuk azt, hogy majd 40 évesen ráérnek szülni, de 30 év fölött szignifikánsan nő a kockázatok száma, függetlenül attól, mennyire élünk modern társadalomban.

Ahogy azt is mondhatjuk, hogy ne a férfi legyen a kenyérkereső, meg ne a férfiak irányítsanak, de ez sem véletlenül alakult így. A társadalmi, nemi szerepek főként a biológiai különbségekből fakadnak.

Szóval visszatérve a kérdésre, a te dolgod ez, igazából senkinek semmi köze nincs hozzá, de azért annyira nem normális dolog. Márha ki lehet egyáltalán jelenteni, hogy mi számít normálisnak és mi nem.

2023. febr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#14


Nem normális, de mit kezdjen vele? Ugyanezt szoktam írni fiúk hasonló kérdéseinél is. A mai világban lehetetlen ismerkedni. Én pl. tavaly végeztem el az egyetemet, elköltözte, s hiába élek a fővárosban, néha órákig keresgélek ismerkedős, társasági eseményeket.


#11

2023. febr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
47%
Valószínűleg rettentő ronda vagy.
2023. febr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk azért lányként még ráér, bár szerintem kamu az egész. De ha nem is kamu, akkor majd ha úgy gondolja. Nem sürgeti semmi, ha meg akar, akkor biztosan talál jelentkezőt. Már gondolom most tele lett privát üzenetekkel.
2023. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
19. Szülinapom előtt 1 héttel csókolóztam először. Idén leszek 27 és még nem jutottam előrébb :'). De nem adom fel. Voltam már a "magam ellensége", voltam depressziós. Akkor az összes egyetemen szerzett barátnőm is elhagyott. Most dolgozom magamon és próbálok szocializálódni.
2023. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
28%
Csatlakozom 14eshez! De hogy válaszoljak mennyire normális? Nem igazán,semmi nincs elveszve de kicsit szedni kell a lábad,higy elérd a normál szerelmi élet buszát. Mivel csókról van szó, nem kizárt a megjelenésed és a kűlsőd lesz a gond. Na meg gondolom szerinted is minden szórakozóhely egy bűnös hely. Akik eljártak bulizni és 90%ban eljárt a mi 33-38éves korosztályunk megtörtént a csók egy diszkóban 16-17évesen
2023. febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Semmiről nem maradtál le, nem okyan nagy szám, hacsak nem álmaid pasijával történik meg. Nekem pl csalódás volt egy közömbös sráccal csókolozni, nem mozgatott meg, sőt....
2023. febr. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!