Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha jóképű férfi képeivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jóképű férfi képeivel használom a társkeresőt akkor rengeteg nővel beszélgetek akik jó beszélgetőpartnernek tartanak ha sajáttal akkor esélyt sem kapok a beszélgetésre, hogyan mutassam így meg a jó belsőm, ha esélyt se kapok rá a külső alapján?

Figyelt kérdés
31/F
2023. febr. 25. 09:08
 171/177 A kérdező kommentje:

Összetennéd szerintem te a két kezed ha úgy néznél ki mint Ripli Zsuzsi még ha 20 éves is vagy.


Nem hajtok az öregekre.

2023. febr. 25. 17:51
 172/177 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: Azért teszel fel rengeteg kérdést, mert nem megy a csajozás. A válaszadók 90%-a ugyanazt mondja, te meg hajtogatod tovább, hogy de akkor is neked van igazad. De ha így van, miért nincs sikered? A válaszadóknak miért megy? Nem létezik, hogy te vagy a legrondább a világon! Az egyik ismerősöm úgy született, hogy az egyik kezén nincsenek ujjai. 2 gyereke van, felesége, és boldog. Van nem egy előnytelen külsejű kollégám, családos emberek ők is.

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.

2023. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/177 anonim ***** válasza:
100%

171# ez, fotoshop nélkül? Összetenném a két kezem, hogy lefejezzem magam, ha így nésnék ki. Egy bandzsa travi kb


[link]

2023. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/177 A kérdező kommentje:

#172


Ő beérte csúnya nővel, én nem érem be. Nekem is lehetne csúnya vagy átlagos nőm ha akarnám, de nekem ez nem elég. Akkor inkább egyedül vagyok.


#173


Nem nyitok meg ilyen linkeket. Konyhafőnők adásaiban tavaly évvégén szerepelt és gyönyörű volt. Én ritkán dicsérek nőt, de ő jól néz ki, illetve nagyon jó a teste is. Még egyszer mondom, össze tennéd te a kezed ha úgy nézhetnél ki mint ő.

2023. febr. 25. 18:38
 175/177 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek áruld már látatlanban honnan a búbánatból tudod, hogy pl a 172-es kollégájának a nője csúnya?! Annyira szánalmas vagy, hogy ismeretlen emberek kinézetéről akarsz véleményt formálni, hogy arra szavak nincsenek.

Nekünk több átlagos férfi ismerősünk is van szép, csinos barátnővel kapcsolatban, szóval egyáltalán nem lehetetlen, épp csak te személyiségre is undorító vagy, nem tudod kompenzálni vele a külsődet. Nem pénzzel sem, attól még nem leszel sem vonzó, sem kevésbé elhízott, sem más.

Továbbra sem érdekel senkit, hogy neked milyen nő kell, mert úgy sem lesz! Neked egekben vannak az elvárásaid, te átlagos (vagy inkább alatti) pasiként is csinos, szép nő kell, nekik meg vonzó, helyes férfi kell, ennyire egyszerű. Mit kell ezen vergődni minden áldott nap?! Mi értelme van ennek, de most őszintén? Átlagos nő nem kell, akkor inkább maradsz egyedül. csinos meg úgysem lesz. Akkor? Maradjal egyedül, aztán probléma megoldva. Minden nőnek szívességet teszel ezzel.

2023. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/177 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 173-al. Ő gyönyörű lenne? Ripli Zsuzsinak csodás teste van. Karcsú, igazi szép nőies vékony csontozattal. De hogy az arca gyönyörű lenne, hááát...


[link]

2023. febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/177 anonim ***** válasza:
100%
5 mert nálatok gusztustalan férfiaknál is a kinézet számít csak,ha egy nő már 60kg le van dagattozva ,megjegyzitek ha más a külseje nem pláza maca... Hagyjuk már,ne te legyél felháborodva ,ti is ugyanilyenek vagytok !!
2023. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!