Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már az is baj, ha férfias egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már az is baj, ha férfias egy férfi?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy bigével, eddig úgy nézett ki, bejönnek neki a magamfajta alfahímek. Erre a múltkó tegnap elmentünk kettesbe egy krimóba, kikértem egy sört.

- Hmm, söröcske! - mondtam, és egy húzásra leküldtem, ahogy az igazi férfiak szokták. Csakhogy kicsúszott utána egy egészséges böfögés mire a mucika berágott, hogy micsoda disznó vagyok, és ne égessem be őt. Mintha valami puccos étterembe lettünk volna, nem pedig egy krimóba ahol még tisztelettel is néznek rám ha egy húzásra töltöm be a pofa világost.



2023. febr. 25. 21:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

Nem férfias vagy, hanem bunkó.

De menj aludni Bazsi amúgy meg.

2023. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
primitív
2023. febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Ebben nem az a legszomorúbb, hogy a leírtakban szereplő férfi bunkó és még csak az sem, hogy ezzel vicces akarsz lenni, hanem az a legszomorúbb, hogy annyira magányos vagy, hogy ilyen baromságokat találj ki.
2023. febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Semmi közöm a tutyi mutyi incel balázskához. Játsszál lefolyót és dugulj be.
2023. febr. 25. 21:24
 5/18 A kérdező kommentje:
Az a legszomorúbb, hogy szombat este nincs jobb dolgod, mint a gyakorin az alfahímeket savazni. 👎😭
2023. febr. 25. 21:27
 6/18 anonim ***** válasza:
98%

Inkább paraszt vagy nem alfa 😅 álmodik a nyomor.

Parasztnak születni nem szégyen, de úgy viselkedni az...

2023. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Így van, Bazsi a FinomZserbó, te meg egy suttyó paréj.
2023. febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Már csak az a kérdés, hogy ki itt az alfahím, mert egyet sem látok.
2023. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
A legtöbb nőnek ez a viselkedés nem jön be, bármekkora alfahímnek is képzeled magad.
2023. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Én elég laza csaj vagyok, de nekem is elég proli ez...
2023. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!