Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők 35-40 év körül tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők 35-40 év körül tényleg "láthatatlanná" válnak férfiak szemében?

Figyelt kérdés

Ez mennyire sokkoló érzés?


Ez nekik ugyanaz amit az átlag férfi egész életében érez, hogy a nők rá sem néznek, de ritkán akad egy nő aki igen?


Nőknél ez pont fordítva van?



2023. febr. 27. 21:36
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
89%
35 vagyok a fiatal 25 év alatti lányokra már kislányként tekintek (no offense én már "öreg" vagyok hozzájuk ), a 30+ és főleg a 40+ nők jönnek be. Szóval egyáltalán nem válnak láthatatlanná a férfiak szemében csak nem a 20 évesekből lesz elsődlegesen udvarlója egy 40+ hölgynek. ;)
2023. febr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
93%
35 No vagyok, gyerek meg férj is van. Őszintén inkább attól van hányingerem, hogy a gyerek jelenlétében is van aki beprobalkozik....😂
2023. febr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
95%
Nem. A 40+-os nőismerőseim többsége randizgat bőven. Még annak is csapják a szelet, aki házas. A nőknél nincs igazán olyan, hogy vége a férfiak koslatásának. Lehet, hogy kevesebben nyomulnak rá, főleg abban a korban, mikor a férfiak jelentős része halott, de anyámhoz is olyan fickók járnak pitizni, hogy a pofám leszakad. Csokorral, csokival kedveskednek neki, vadidegen emberek tudják fejből a születésnapját és névnapját, hívogatják helyekre meg mennek be hozzá az üzletbe csak azért, hogy beszélgessenek vele (ruhaüzletben dolgozik). Mindig egy halom csokit sóz rám, mert ő nem szereti az édességet. Anyám 66 éves.
2023. febr. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
93%

"Szerintem ez annak tűnik fel, aki fiatalon vonzó volt."


Aki fiatalon az, az később is olyan, mint a jó bor. Anyám is megyei szépségversenyt nyert anno, azóta neki simpkednek a korabeliek. De volt már 30-as hapsi is, aki irogatott neki, hogy mennyire meg akarja ismerni. A férfiaknál sosem jön el az a kor, hogy leszakadjanak a pináról. Ez ilyen.

2023. febr. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Minden attól függ, hogy nézünk ki.
2023. febr. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
97%

A csinosabb (jobb adottságú) nők között a 40-45 éves is lehet olyan vonzó még hogy bőven akadnak jelentkezők náluk szexre. De akkar másra is.


Incelke ez nem jött be. A saját nyomorod úgyse változna meg tőle ha másnak rosszat kívánsz hogy 40 es nő is magányos legyen mint te.

2023. febr. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán nem, semmit nem csökkent az érdeklődés, a közeledési kysérletek csak mert x éves lettem, bár az is igaz, hogy a koromat pontosan nyilván nem tudja aki nem ismer személyesen. Azért arra kiváncsi lennék vajon ha a homlokomra lenne írva, hogy 45 akkor az befolyásolná e a férfiakat annak ellenére, hogy a látvány tetszik e nekik vagy sem.
2023. febr. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
94%
40 -es éveikben járó nők, akik le szarják azt hogy ki dugná még ha egy jó kapcsolatban van. Ez azoknak gond, akik egyedül vannak úgy nők mint férfiak vagy pasik hogy ki dugna meg és mikor vagy kit lehetne meg dugni. Szomorú lehet így élni, mindig másokkal foglalkozni.
2023. febr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Pedig pont ez a 35+ korosztály az, ahol a legtöbben kapcsolatban vannak.

Szerintem meg egyáltalán nem ugyanaz pl 40 évesen elválni és szembesülni azzal, hogy megváltozott a társkeresés, mint ha 40 évesen még mindig szűz vagy és 25 éve hiába vágysz kapcsolatra. Olyan a különbség, mint ha napok óta nem ettél volna, és azt bizonygatnád, hogy aki kihagyja a vacsorát, az ugyanolyan éhes.

2023. febr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
97%

46 vagyok, tavaly volt az esküvőnk. Férjem 44.

Most is megfordulnak utánam az utcán.

2023. febr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!