Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35+éves férfiak. Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35+éves férfiak. Mennyire rossz a magány, hogy ebben a korban nincs párotok (akinek nincs), sem gyerek, se család? Nekem nagyon rossz így, nem ezt akartam. Próbálkozok, de már láthatatlan vagyok a nők szemében. Vegyész.

Figyelt kérdés
2017. dec. 17. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem ezt akartam, de ez "lett". Az idő múlásával egyre kevésbé érzek kényszert hogy párom legyen, kezdek beletörődni. Persze a környezetemben párkapcsolatban élők úgy gondolják hogy csakis rajtam múlik/múlt a dolog, de ezzel én nem értek egyet. Hogy mennyire rossz azt csak akkor tudnám meg ha hosszabb ideig lenne harmonikus párkapcsolatom. 40F
2017. dec. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan nap mint a többi, elviselhető, napról napra...

Mindegy, hogy vegyész vagy sem...

2017. dec. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

az egxedulletet màr megszoktam,lehet nem is tudnék màr alkalmazkodni,gyerek viszont tényleg hiànyzik

Sajnos nagyon introvertalt s vagyok


Szexre azért talàlok oartnert,sztem neked is menne...én sem vagyok se szép,se gazdag,de utóbbi pàr évben volt pàr laza ,nevezzük szexkapcsnak...rengeteg elhanyagolt harmincas,negyvenes nő van,akik örülnek a törődésnek...

2017. dec. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a nyugalom megfizethetetlen minden másra ott a MasterCard
2017. dec. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Baromi rossz...de hálistennek már van két gyerekem, miattuk mindenképp van értelme ennek az egésznek.

Képzeld én sem így akartam :) de ez van ezt kell elfogadni.

2017. dec. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

True Story, osztálytalálkozó:

- Hát te hogy-hogy soha nem nősültél meg? (sopánkodás)

- Így alakult az életem. És te?

- Én elváltam.

- Akkor ugyanott tartasz, ba.zmeg!

2017. dec. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2010óta van családom, de el is váltam, éltem is egyedül. Mindennek van előnye. A család sok célt ad az életben de nagyon sok lemondással jár, szabadidő, haverok, szex...40f
2017. dec. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem ezt akartam így lett.

El kell fogadni ha nem jön az a valaki az ember életébe akinek jönnie kellene....


Rossz a magány,mert az ember társas lény lenne

ha nem is mindig együtt lennénk... akkor is jó lenne egy társ

aki veled van jóban és rosszban,de sajnos ilyen nincsen

Aki a rosszban is veled tart :(


El kell fogadni ezt dobta az élet,mást nem lehetsz tenni

hiába a sok kitartás :(

2017. dec. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, sajnos az élet sz.r. Tapasztalom. Nem úgy van ez, hogy amikor a legkevésbé akarod, akkor jön az igazi. Ez butaság. 30 felett, hiába nem vagyok rossz férfi, egyedül élek, megfelelő külső, stb. Nekem is sok az elutasítás a nőktől, hiába a sok próbálkozás. 30 feletti nők 80% bezárkózik, vagy nem akar már ismerkedni a sok csalódás miatt. A 40 eseknek még gyerek vagyok, azt hiszik anyukapótlék kell, a 20 asoknak meg idős.
2017. dec. 17. 12:42
 10/10 anonim ***** válasza:

"30 feletti nők 80% bezárkózik, vagy nem akar már ismerkedni a sok csalódás miatt. "

Ezzel nem értek egyet azért, én 33 éves nő vagyok, de azért ismerkedni még akarok. Abban részben igazad van, hogy a sok gyökér miatt /elnézést a szóhasználatért, de ezt kell hogy mondjam/ kicsi bezárkózás előfordul, de e miatt nem szabad minden férfit egy gyökér pasihoz hasonlítani és ha nem is rögtön, de nyitni kellene és kell is. Mostanság miért probléma ismerkedni? És régen miért működött jobban?

2017. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!